Duna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú szépítő-gyógyító szolgáltatásaival várja vendégeit Baján. Jellegzetessége, hogy közvetlen mellette folyik a Duna mellékága, a Sugovica. 43 jól felszerelt, komfortos szoba közül választhatnak az Alföld legszebb fekvésű szállodájában megszálló vendégek.

A Duna Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Duna Wellness Hotel Baja vélemények

Szörnyű 2018. január 7.a párjával járt itt
Kidobott pénz ! 2017 ó-év búcsúztatásra érkeztünk , a szálloda csomag ajánlatára ! -Fogadtatás nulla , a szoba hideg / valószínű előtte nem használták ! -Hangszigetelés ,,o,, a kettővel arrébb lévők fürdési szokásait megismerheted ! -A vacsora svéd asztal két fogásra variálva . . később még svédasztal se . .
Szörnyű 2017. január 7.gyerekekkel járt itt
A szobák szépek,de ennyi a pozitivum. Botrányos amit az étkezések alkalmából tapasztaltunk. Nekünk vendégeknek égett az arcunk az ételek minősége,ize és mennyisége miatt. Én és családom a karácsonyi ünnepeket töltöttük ott,de nagyon megbántuk mert egyetlen étkezésnél sem tudtunk semmi finomat és eleget enni.
Szörnyű 2016. november 17.egyedül járt itt
Duna Wellness Hotel Baja –
FELTÉTLENÜL OLVASSÁTOK EL
Élmény beszámoló ,hát az semmiképpen
Péntek délután három negyed háromkor felhívtam a szállodát,egy nagyon kedves hölggyel beszéltem,elmondtam az igényeimet
-Erkélyes szoba, -svéd asztalos vacsora ( gond van az epémmel ,igy ki lehet kerülni,hogy a menü választásos vacsorába ne legyen olyan ami gondot okozhat )
-Wifi a szobákban.
Szörnyű 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
2016 augusztus végén jártunk feleségemmel,és kicsi fiammal (8-éves),
a Duna wellness hotelben Baján,sajnos éppen szinházi,illetve operett
fesztivál volt a téren,így teljesen le volt zárva a főtér,szomorúan tapasztaltuk,már reggel,hogy a szálloda kordinációs gondokkal küzd,
ugyanis nem tudta meg oldani,hogy a saját parkoló helyeik,a vendékek részére adottak legyenek.
Szörnyű 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
Gyerekeimnek ajánlottam a szállodát,megbántam! Október vége,hűvösebb az idő,gondoltam van wellness,majd eltöltik ott az időt,de annak az időbeosztása kritikán aluli,infrakabin "lefoglalva"fél órára! ? -ezért nem használhatták! /ezt nem is értem,mi az hogy lefoglalva? /A vacsora:sületlen,belül fagyos burgonyával "körítve". Azt hiszem ide többet senkinek nem ajánlom hogy betérjen!
Szörnyű 2015. október 22.a párjával járt itt
Ami tetszett:
Mivel 4*-os szobát foglaltunk, az tökéletes és gyönyörű volt. Ez igaz az étteremre is, gyönyörű. Ami nem tetszett:
Az első probléma ott kezdődött, hogy miután többször is jeleztem azt, hogy laktózérzékeny vagyok, sem a vacsora felszolgálásánál, sem a reggelinél nem vették figyelembe.
Szörnyű 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
A szálloda honlapján található információk félrevezetőek. Jelenleg lógó vezetékek, üres polcok, sötét lépcsőház várja a vendégeket nem kevés pénzért! A szoba igényesen van felújítva, 4 csillag, de nincs tusfüdő a zuhanyban, férjem cserélgette a mosdónál lévő flakonnal. Nincs takarítás (! ! ! ).
Duna Wellness Hotel Baja - SzobákDuna Wellness Hotel Baja - Vendéglátás
Gyenge 2023. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A szoba. gyönyörű, hatalmas pozitívum a nagy fürdőszoba amiben kád és zuhanyzó is volt. Alapvetően kedves, de többnyire amatőr de lelkesnek látszó személyzet. A sok külföldi vendég ellenére a reggeliztetők kerestek egy kollégát aki angolul el tudta mondani a választékot. . .
Gyenge 2018. március 27.gyerekekkel járt itt
A wellness délelőtt nincs nyitva, amire, gyerekkel érkezve, nem számítottunk a "wellness napok" csomagra befizetve. A wellness részleg amúgy kicsi és elég leharcolt állapotban van. Hétvégén viszont teljesen tele volt (nem fértünk be), mivel helyi lakosoknak kedvező áron igénybe vehető. A szobák (4* rész) nagyon szépen és elegánsak!
Gyenge 2018. január 6.a párjával járt itt
Sajnos mi az év végének búcsúztatására választottuk ezt a helyet, bár ne tettük volna! Számunkra óriási csalódás volt! A 3 csillagosnak mondott szoba annyira lepukkant, hogy az már túlzás! Nem tudom, mikor takarították, de fehér volt a portól a bútor, a zuhanyfüggöny, ami már nem is jellemző más helyeken, bebarnulva, a tapéta leszakadozva, az asztal lábán valami végigfolyva, a falon hatalmas pókháló!
Duna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - Egyéb
Duna Wellness Hotel Baja a térképen
6500 BajaSzentháromság tér 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó