8247 Bakonybél, Pápai u.

Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
Varázslatos helyen van a Hotel Odvaskő – ez Bakony egyik legszebb része. Valami édességre meg egy forró italra vágytunk, de leginkább talán a hely varázsa vonzott be minket az Étterembe. Rusztikus hangulat, nehéz faszékek és asztalok, de tisztaság, minden szinte új, a hatalmas fák által szűrt napfény ragyog be az ablakon.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Ha a bakonybéli túrádon elfáradtál, térj be ide. . . . idilli a környezet, tisztaság jellemzi, vendégszerető személyzet fogad. Az étlap kínálatában csupán az erdei gomba felbukkanása és néhány vadétel jelenik meg helyi különlegességnek. A választék átlagos, az árak elfogadhatóak. jó idő esetén a teraszon érdemes étkezni, mert az éttermi székek nagyon nehezek, gyerek nem tudja felemelni.

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Családi kirándulás során tértünk be ide. Az ételekkel meg voltunk elégedve, ezt vártuk a helytől. Ár-érték arányban megfelelő. A kiszolgálás gyors volt. Az étterem gyönyörű helyen van. Kiváló a hely hangulata, nagyon nehezek a székek- jól jön, ha férfi kísérővel utazunk ide :) A mellékhelyiség tisztasága és kinézete a hasonló helyekhez képest is példaértékű.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Gyönyörű környéken tiszta,kényelmes étterem.
Az ételek nagyon finomak, és gyomrot rendkívüli módon kitöltő adagok voltak.A kiszolgálás gyors ,precíz pedig a kora tavaszi szép idő sok túristát csalt be az étterembe.
Szívesen ajánlom mindenkinek ,aki szereti a természetet és a finom ételeket!!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Az ételek nagyon finomak voltak, kifogástalanok. A fogadtatás barátságos, kedves, a kiszolgálás színvonalas, gyors és udvarias. Az étterem tiszta és kényelmes. A környék gyönyörű. Az ott tartózkodásunk alatt többször is ott ebédeltünk. A hosszú túrák után nagyon kellemes és üdítő volt. Ha újra arra járunk, akkor biztos, hogy csak ott fogunk étkezni.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapi partit tartottunk itt. A ház szakácsa kemencében sütött csülköt, csirkecombot, krumplit és zöldségeket. Csak felsőfokon lehet szólni róluk. Életem legfinomabb sült zöldségét itt ettem. Mikor a kemence kissé kihűlt, előttünk gyúrta ki a kenyérlángosnak valót. A vendég gyerekek besegíthettek a gyúrásba. Azt gondolom, sosem felejtik el.

Legnépszerűbb csomagok Bakonybélben és környékén
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.06.06. - 2021.06.04.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 11.950 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2020.12.31.
Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 9.670,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2020.08.23.
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.316 - 16.765,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2020.12.29.

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Bakonybél
Holiday Hotel Csopak Bakonybél
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Hotel Odvaskő Étterme BakonybélX