Pikoló Vendéglő Bakonybél

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Pikoló Vendéglő Bakonybél vélemények

Kiváló 2016. április 23.a párjával járt itt
Családias hangulatú étterem, a személyzet figyelmes és barátságos. A választék megfelelő, a minőség kifogástalan, remek ízek. Sok ételt megkóstoltunk, egytől-egyig levett a lábunkról az ételek különleges fűszerezése, és látványos tálalása. Itt megkóstolható sokféle házi készítésű szörp, melyek ízvilága szintén megfogott bennünket. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Pikoló Vendéglő Bakonybél - BelsőPikoló Vendéglő Bakonybél - Külső képPikoló Vendéglő Bakonybél - Étel/ital
2015. november 10.a párjával járt itt
Itt valóban azt lehet érezni, hogy a vendéget szeretik, megbecsülik, kedvében akarnak járni és ezt teljesen természetesen. Szívem szerint minden vendéglátósnak ajánlanám ezt a példa értékű hozzáállást. Inkább magyaros, „bakonyi” ízvilág, nagyon jóízűek (érzékeny gyomrúaknak kicsit zsírosak!
Átlagos 2015. szeptember 16.a párjával járt itt
Barátságos hely, kedves a kiszolgálás, de az étel sajnos csalódást okozott. A gyümölcslevesben a gyümölcs fagyott volt, a rántott hús olajtól ázott, csöpögős. Igaz aznap nem volt sok vendég, hamar megkaptuk a rendelést, de szívesen vártunk volna még néhány percet, hogy elégedetten távozhassunk. Egy kis odafigyeléssel remek hely lehetne. Remélem én vagyok a kissebbség.
Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
2015 júliusában jártunk itt. Az étterem hangulatos, családias jellegű. A kiszolgálás gyors, a személyzet udvarias, segítőkész. Az étterem és a kiszolgáló helyiségek tiszták. Bőséges az étel ,ital választék. Házias jellegű szörpök kaphatóak. Könnyen megközelíthető gyalog és autóval is. Ételeik bőségesek,finomak gusztusos a tálalás. Ajánlom mindenkinek aki erre jár.
Kiváló 2015. július 1.családjával járt itt
Most június hónapban étkeztem másodmagammal a Pikkoló vendéglőbe. Visszatérő vendég vagyok és elégedett minden szempontból. Családi vállalkozás Marikáék vendéglője. Hangulatos családias ,szépen megújult. Minden a vendégért van! Gyors udvarias figyelmes a kiszolgálás. Finomak az ételek,barátságosak az árak.
Pikoló Vendéglő Bakonybél - Étel/italPikoló Vendéglő Bakonybél - BelsőPikoló Vendéglő Bakonybél - Belső