Pikoló Vendéglő Bakonybél
8427 Bakonybél, Kossuth u. 1.

Pikoló Vendéglő Bakonybél a térképen

Szállások Bakonybél városában
Wellness csomagok Bakonybél városában

Pikoló Vendéglő Bakonybél vélemények

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Visszatérő vendégként minden alkalommal itt vacsorázunk, néha ebédelünk is. Az ételek minősége teljesen elfogadható, a házias ízek feledhetetlenné teszik a bakonybéli tartózkodást. Házi készítésű szörpöket ( bodza, som, csipkebogyó, birsalma, menta ) és kézműves söröket is kínálnak. A kiszolgálás barátságos, családias hangulatú, ami arra ösztönöz, hogy máskor is visszatérjünk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miután a másik étteremben nem kaptunk asztalt "kényszerből" látogattunk ide. Az étlap - elsőre - nem ígért sokat: túltengtek a frissensültek. Pozitívan csalódtunk minden tekintetben. Az egyszerű ételek igen finomak voltak és ízlésesen tálalva kaptuk őket. A gyerek-adagok egy-egy felnőttnek is elegendőek volnának. A személyzet rendkívül kedves és barátságos volt.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bakonybélben a Pannon Csillagda meglátogatását követően ide tértünk be ebédelni családunkkal, követve az ittjartam. hu korábbi értékelőit, akik a településen a bronzérmes pozíciót szavazták meg a Pikolónak. A főúton éppen a kanyarban vannak, könnyű megtalálni őket, s ha szerencsénk van, akkor az épület előtt sikerülhet parkolni, bár csak 3 autónyi hely van.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úgy tűnt, hogy ez családi vállalkozás, a pincér a tulaj is egyben. Nagyon kedves, nagyon segítőkész volt, olyan igazi retro. A zene is passzolt hozzá, 70-es80-as évek zenéje ment, ez mondjuk tetszett. Igazi, nagy dumás, kötényes, nagy bajuszos pincérrel. Nagyon vártam a rendelést, egész napos túra után nagyon éhesek voltunk, de sajnos csalódás volt.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonybéli tartozkodásunk alatt egész pontosan háromszor fordultunk meg az étteremben részben azért, mert máshova nem is mehettünk volna, részben azért, mert szerettünk ott enni. Amit kiemelnék, hogy ilyen gyorsan még egy étteremben sem készítették el a rendelt ételt, mint itt függetlenül attól, hogy mit ettünk.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Meleg időben tértünk be ebédelni az étterembe. Italnak háziszörpöt választottunk a felszolgáló úr ajánlására. A szörp meleg volt,a hőség miatt legalább jégkocka jól esett volna,ha már hideg ásványvízzel nem tudták felszolgálni. Illett volna megkérdezni milyen hőmérsékletű szörpöt szeretnénk fogyasztani (ha esetleg a velünk tartózkodó tinédzser gyerek miatt döntött a szobahőmérsékletű ital mellett).

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családias hangulatú étterem, a személyzet figyelmes és barátságos. A választék megfelelő, a minőség kifogástalan, remek ízek. Sok ételt megkóstoltunk, egytől-egyig levett a lábunkról az ételek különleges fűszerezése, és látványos tálalása. Itt megkóstolható sokféle házi készítésű szörp, melyek ízvilága szintén megfogott bennünket. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Itt valóban azt lehet érezni, hogy a vendéget szeretik, megbecsülik, kedvében akarnak járni és ezt teljesen természetesen. Szívem szerint minden vendéglátósnak ajánlanám ezt a példa értékű hozzáállást. Inkább magyaros, „bakonyi” ízvilág, nagyon jóízűek (érzékeny gyomrúaknak kicsit zsírosak! ), az adagok bőségesek, gyorsaság, tisztaság, alacsony árak.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátságos hely, kedves a kiszolgálás, de az étel sajnos csalódást okozott. A gyümölcslevesben a gyümölcs fagyott volt, a rántott hús olajtól ázott, csöpögős. Igaz aznap nem volt sok vendég, hamar megkaptuk a rendelést, de szívesen vártunk volna még néhány percet, hogy elégedetten távozhassunk. Egy kis odafigyeléssel remek hely lehetne.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 júliusában jártunk itt. Az étterem hangulatos, családias jellegű. A kiszolgálás gyors, a személyzet udvarias, segítőkész. Az étterem és a kiszolgáló helyiségek tiszták. Bőséges az étel ,ital választék. Házias jellegű szörpök kaphatóak. Könnyen megközelíthető gyalog és autóval is. Ételeik bőségesek,finomak gusztusos a tálalás. Ajánlom mindenkinek aki erre jár.

Legnépszerűbb csomagok Bakonybélben és környékén
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.06.06. - 2021.06.01.
Hotel Blaha Lujza
2021.06.01. - 2020.06.01.
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és uszoda használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Golden Ball Club Hotel
Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fallabdázási lehetőséggel, parkolóval, Wi-Fi internet eléréssel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.22.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 18.763,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.05.28. - 2020.06.01.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2020.12.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.320 - 41.941,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2021.05.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
6 nap/5 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.08.30.

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Bakonybél
Holiday Hotel Csopak Bakonybél
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval

Pikoló Vendéglő BakonybélX