Corner Étterem Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Városház tér 5.

Corner Étterem Balatonalmádi a térképen

Corner Étterem Balatonalmádi vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 év után tértem vissza, a színvonal a bányász béka hátsóját alatt
A gyros tál nyomokban tartalmazott húst, öntet nem volt rajta. A gnocci ehetetlenül sós volt, a rántott zöldség mirelit volt és ízetlen.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Többször jàrtunk màr itt!Elégedettek voltuk,ezért térünk vissza!Ajànlani tudom màsoknak is akik elfogadható àrakat és vàlasztékban gazdag ételeket szeretnek!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Menüt ettünk ebben az étteremben, de nem volt nagy durranás. Az ára az jó, a menü olcsó, végül is a főétel nem volt rossz, de a levesnek (sajtkrém levest ettem) semmi íze nem volt. Konkrétan semmi. . Mindegy menzakajának be lehetett tudni. Nem lesz a kedvencünk. Vannak a környéken sokkal jobb éttermek. Aki az olcsóságot részesiti előnyben, és nem akar sokat tekeregni, annak jó lehet.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátommal és fiammal ültünk be a helyre, vasárnap este. A kiszolgálás átlagos volt, bár nem értem, hogy 1,5 óra alatt 1 asztalhoz miért megy 4 felszolgáló? ! Magyaros szűzérmét rendeltem tócsival. Háát: a szűzérme szerintem tarja volt, a tócsi pedig 4 db, kb. 4mm vastag, szabályos kör alakú fagyasztott krumpilepény vagy mi a bánat, de semmiképp nem a friss krumpliból készített "hagyományos" tócsi!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az tény, hogy a Corner Almádi központjában található, nagyon jó helyen- már régóta terveztünk beülni megkóstolni valamit, mert kintről igazán hangulatosnak tűnik. A pincér egészen kedves volt, meg is rendeltük az ételeket- azonban borzasztó sokáig kellett várni, míg kihozták! A fogások pedig annyira nem is voltak finomak- volt amit nem tudtunk megennni!

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Almádiba érkezésünk előtt rákerestünk az ott lévő éttermekre, mert tudtuk, hogy korábban fogunk érkezni, mint ahogy a szálláshelyünket elfoglalhatjuk. Így találtunk a Corner Étteremre. Központban,könnyen megközelíthető, (az útmutatás is pontos volt) helyen található az étterem. Kellemes környezet fogadott minket, egyetlen zavaró tényező volt csak, a tanításról érkező gyerekek.
Tatabánya

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy nyári étterem, csúcsra járatva 3 hónapig. Csak teraszos ülőhely van, ennek megfelelően dohányos. 4 pincér és 4 szakács sürgölődik a kb 100 főt befogadó terasznál, de jelenlétemkor csak kb 20-an voltak. A rendelés hamar megtörtént, kivéve, hogy egyből kettő étel is szerepelt az étlapon, ami igazándiból nem volt. Ezt nem szeretem, mert átverés „szaga” van.

Legnépszerűbb csomagok Balatonalmádin és környékén
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
2020.12.02. - 2021.12.03.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.12.13.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
4 nap/3 éjszaka 32.385,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2020.12.06. - 2021.12.03.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonalmádi
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Corner Étterem BalatonalmádiX