3,4

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Corner Étterem Balatonalmádi vélemények

Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé beugrottunk, illetve visszatértünk Almádiba. Máskor is ettünk már itt, akkor is jót ettünk itt. A városközpontban, a legjobb helyen van az étterem, széles választék van mindenből. Kicsit lassan akart elkészülni a kért étel, de nagyon finomra sikerült és bőséges adagot kaptunk.
2020. december 6.gyerekekkel járt itt
Mi megvoltunk elégedve a kiszolgálással és az étel minőségével is.
A pizzájuk és az egy tál ételük is finom. Az egy hét alatt többször is beültünk ide vacsorázni vagy ebédelni.
Eléggé a központban van úgyhogy forgalmas hely, valamikor nincs szabad asztal,jobban jár ha foglal az ember.
Ami még plusz volt benne hogy elfogadják a szép kártya összes zsebét.
Szörnyű 2019. június 23.barátokkal járt itt
4 év után tértem vissza, a színvonal a bányász béka hátsóját alatt
A gyros tál nyomokban tartalmazott húst, öntet nem volt rajta. A gnocci ehetetlenül sós volt, a rántott zöldség mirelit volt és ízetlen.
Kiváló 2017. április 21.családjával járt itt
Többször jàrtunk màr itt!Elégedettek voltuk,ezért térünk vissza!Ajànlani tudom màsoknak is akik elfogadható àrakat és vàlasztékban gazdag ételeket szeretnek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Menüt ettünk ebben az étteremben, de nem volt nagy durranás. Az ára az jó, a menü olcsó, végül is a főétel nem volt rossz, de a levesnek (sajtkrém levest ettem) semmi íze nem volt. Konkrétan semmi. . Mindegy menzakajának be lehetett tudni. Nem lesz a kedvencünk. Vannak a környéken sokkal jobb éttermek.
Gyenge 2016. július 4.családjával járt itt
Barátommal és fiammal ültünk be a helyre, vasárnap este. A kiszolgálás átlagos volt, bár nem értem, hogy 1,5 óra alatt 1 asztalhoz miért megy 4 felszolgáló? ! Magyaros szűzérmét rendeltem tócsival. Háát: a szűzérme szerintem tarja volt, a tócsi pedig 4 db, kb.
Gyenge 2016. június 3.családjával járt itt
Az tény, hogy a Corner Almádi központjában található, nagyon jó helyen- már régóta terveztünk beülni megkóstolni valamit, mert kintről igazán hangulatosnak tűnik. A pincér egészen kedves volt, meg is rendeltük az ételeket- azonban borzasztó sokáig kellett várni, míg kihozták! A fogások pedig annyira nem is voltak finomak- volt amit nem tudtunk megennni! -ráadásul nem is volt nagy adag. Ha újból választanék,nem oda mennék. . .
2016. május 18.barátokkal járt itt
Almádiba érkezésünk előtt rákerestünk az ott lévő éttermekre, mert tudtuk, hogy korábban fogunk érkezni, mint ahogy a szálláshelyünket elfoglalhatjuk. Így találtunk a Corner Étteremre. Központban,könnyen megközelíthető, (az útmutatás is pontos volt) helyen található az étterem.
Átlagos 2015. augusztus 4.családjával járt itt
Egy nyári étterem, csúcsra járatva 3 hónapig. Csak teraszos ülőhely van, ennek megfelelően dohányos. 4 pincér és 4 szakács sürgölődik a kb 100 főt befogadó terasznál, de jelenlétemkor csak kb 20-an voltak. A rendelés hamar megtörtént, kivéve, hogy egyből kettő étel is szerepelt az étlapon, ami igazándiból nem volt.
Corner Étterem Balatonalmádi - Külső képCorner Étterem Balatonalmádi - Külső képCorner Étterem Balatonalmádi - Külső képCorner Étterem Balatonalmádi - Külső kép