Kukorica Csárda Balatonberény
8649 Balatonberény, Kossuth Lajos u. 25.

Kukorica Csárda Balatonberény a térképen

Wellness csomagok Balatonberény városában

Kukorica Csárda Balatonberény vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalakarosról hazafelé álltunk meg egy rövid fürdőzésre, és mivel itt ért az ebédidő egy ebédet is megejtettünk az étterembe. Nagy elvárásink nem voltak a hellyel kapcsolatban, de igy is hatalmas csalódásban volt részünk.
Balatonberény

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején, nyári melegben hétköznap az Őrségből hazafelé tartva Balatonberényben megálltunk strandolni és ebédelni. A strandon már csak ez az egy étterem volt nyitva, így 3 év múlva újra ettünk itt. A kiszolgálás gyors volt, de olyan semmilyen, nem volt szívélyes, az ételek jó közepesek, a roston csirkemell gyorsan elkészült, de nem sült át rendesen.
Balatonberény

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az évek alatt többször megfordultunk az étteremben, általában a kedvezményes menükből szoktunk választani. Régebben este is volt menü, idén már csak a déli órákban. 1000-1200 Ft-ért 5-6 féle menü közül lehet választani. A menü ételekre nem kellett sokat várni, a kiszolgálásra különösebb panaszunk nem volt. Az étterem fekvése szép, a Balaton partján fekszik.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Július 19-én vasárnap 2 órakor ebédelni mentünk a csárdába, már nem sok vendég volt, a pincér tájékoztatott, hogy kb. 1/2 óra várakozási idő, mi ezt vasárnap révén természetesnek találtuk, gondoltuk addig iszunk valamit. A pincér eltűnt, személyesen hajtottam fel a belső régióban, hogy legalább a rendelést vegye fel. Nagy nehezen felvette az ital és étel rendelést.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jót nem tudok írni . . . beléptünk az étterembe, a pincér majd fellökött minket, no nem azért hogy a kívánságainkat lesse . . . köszönni náluk nem szokás, kifele menet is próbálkoztunk, de hiába. A leves amit kértünk savanyú volt, szinte ehetetlen, pedig jól esett volna a meleg leves, aznap épp szakadt az eső, nagyon hideg volt. Na mindegy!

Legnépszerűbb csomagok Balatonberényben és környékén
Kaktusz Villa
2021.05.14. - 2021.12.31.
Szent György-hegy Residence
Hegymagas
3 nap/2 éjszaka 175.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medencével, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pincelátogatással és borkóstolóval, lovas kocsikázással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2021.12.30.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.06.30.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
2021.05.14. - 2022.05.14.

Szállodák Balatonberény környékén
Hotel Vital Balatonberény
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)

Kukorica Csárda BalatonberényX