Kukorica Csárda Balatonberény
8649 Balatonberény, Kossuth Lajos u. 25.

Kukorica Csárda Balatonberény a térképen

Kukorica Csárda Balatonberény vélemények

EmEse02 TOP étteremértékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalakarosról hazafelé álltunk meg egy rövid fürdőzésre, és mivel itt ért az ebédidő egy ebédet is megejtettünk az étterembe. Nagy elvárásink nem voltak a hellyel kapcsolatban, de igy is hatalmas csalódásban volt részünk.
Balatonberény

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején, nyári melegben hétköznap az Őrségből hazafelé tartva Balatonberényben megálltunk strandolni és ebédelni. A strandon már csak ez az egy étterem volt nyitva, így 3 év múlva újra ettünk itt. A kiszolgálás gyors volt, de olyan semmilyen, nem volt szívélyes, az ételek jó közepesek, a roston csirkemell gyorsan elkészült, de nem sült át rendesen.
Balatonberény

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az évek alatt többször megfordultunk az étteremben, általában a kedvezményes menükből szoktunk választani. Régebben este is volt menü, idén már csak a déli órákban. 1000-1200 Ft-ért 5-6 féle menü közül lehet választani. A menü ételekre nem kellett sokat várni, a kiszolgálásra különösebb panaszunk nem volt. Az étterem fekvése szép, a Balaton partján fekszik.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Július 19-én vasárnap 2 órakor ebédelni mentünk a csárdába, már nem sok vendég volt, a pincér tájékoztatott, hogy kb. 1/2 óra várakozási idő, mi ezt vasárnap révén természetesnek találtuk, gondoltuk addig iszunk valamit. A pincér eltűnt, személyesen hajtottam fel a belső régióban, hogy legalább a rendelést vegye fel. Nagy nehezen felvette az ital és étel rendelést.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jót nem tudok írni . . . beléptünk az étterembe, a pincér majd fellökött minket, no nem azért hogy a kívánságainkat lesse . . . köszönni náluk nem szokás, kifele menet is próbálkoztunk, de hiába. A leves amit kértünk savanyú volt, szinte ehetetlen, pedig jól esett volna a meleg leves, aznap épp szakadt az eső, nagyon hideg volt. Na mindegy!

Legnépszerűbb csomagok Balatonberényben és környékén
Hévíz Apartman
2021.03.02. - 2022.03.02.
Ibolya Apartman
2021.03.02. - 2022.03.02.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka 10.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, személyenként 3 db fürdőbelépővel, fotel masszázzsal, parkolással
2021.03.01. - 2021.12.19.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
2021.02.09. - 2022.01.02.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
Akár 1 éjszaka 14.500 Ft./fő/éj ártól; félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal
2021.01.11. - 2021.05.31.

Szállodák Balatonberény környékén
Hotel Vital Balatonberény
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Kukorica Csárda BalatonberényX