Emperor

Emperor adatlapja

Regisztráció2014.03.07
Utoljára itt2022.07.29

Átlagos 2015. november 23.a párjával járt itt
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt.
Gyenge 2014. március 7.a párjával járt itt
Először is egy jó tanács:ha valaki foglalásnál a 133-as szobát kapja,próbálja elcserélni ha nem megy el se menjen! Egy apró 3szög ablak az össz szellőztetési lehetőség,tehát 0a légmozgás a szobában. . Az ágyak kényelmetlenek,instabilak(megfordultam az ágyon és arrább csúszott az én illetve a partnerem ágya is,ha nem figyel az ember könnyen be is tud szorulni a két ágy közé.
Gyenge 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Ajándékba kapott kuponnal, párommal 3nap/2éj-re foglaltunk szobát,fent tartva a lehetőséget:ha jól érezzük magunkat plusz egy éjszakát maradunk még. Egy éjszaka után kijelentkeztünk. . . "Classic plus" szobát kaptunk természetesen felárért. . a "plus" annyit jelent hogy egy 40éves kis Lehel hűtő illetve egy ventilátor is gazdagítja a szoba felszereltségét.
Felhasználó fényképei:
Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár - Hotel Reál Balatonföldvár -