Arácsi Cukrászda Balatonfüred

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Arácsi Cukrászda Balatonfüred vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 19.egyedül járt itt
Az Arácsi cukrászda a fősodratú egységek csúcsát képviseli, akárcsak a szintén füredi Bergmann vagy a fővárosi Auguszt. Barátságos, szeretnivaló, hangulatos a beltér, ízletesek és szépen a sütemények, kedves a kiszolgálás, megfizethetőek az árak. Jól éreztem itt magam, örömmel betérnék máskor is.
Arácsi Cukrászda Balatonfüred - EgyébArácsi Cukrászda Balatonfüred - EgyébArácsi Cukrászda Balatonfüred - EgyébArácsi Cukrászda Balatonfüred - EgyébArácsi Cukrászda Balatonfüred - EgyébArácsi Cukrászda Balatonfüred - Egyéb
2018. október 31.gyerekekkel járt itt
Mi is ajánlások alapján és elvárásokkal kerestük fel a cukrászdát. Hangulatos hely! Nem fogysztottunk, voltak ismeretlen, de "jól kinéző" sütemények! Négy - öt féléből vásároltunk "Fürediáron"! Mivel a hely kicsi ezért nem választottuk a helybeni fogysztásT
Összességében elfogadható, de más a törzshelyünk! Tudtunk elötte parkolni (ezért is mentünk be).
Kiváló 2018. április 8.a párjával járt itt
Jó hír a különleges táplálkozási igényűeknek, hogy gyönyörű és nagyon finom a liszt- és tejmentes, mandulás, kávés, csokis tésztájú mentás, ribizlis torta. Gyönyörű a tetejébe és nem porlik, mint máshol a mentes sütik. Bár bevallom, a menta számomra nem domborodott ki benne.
Átlagos 2017. május 7.barátokkal járt itt
Sok jót hallottam a helyről, kézműves csodák, isteni sütemények és fagyik, kedves kiszolgálás, meleg hangulat. Szóval nagy elvárással és kíváncsisággal indultam ide. Maga a cukrászda falatnyi, de hangulatos, barátságos (lenne). Pár asztalka van bent és kint, gondolom, inkább elvitelre vannak az édességek.
Arácsi Cukrászda Balatonfüred - BelsőArácsi Cukrászda Balatonfüred - Étel/italArácsi Cukrászda Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
A hely maga egy kedves családi ház tulajdonképpen, ízlésesen felújítva, berendezve. Otthonos, csinos vidéki hangulatot áraszt. Főleg elvitelre kérnek süteményeket, mert kevés hely van leülni, de még mindig találtunk rá módot. Lehet előtte parkolni is, a kinti asztaloknál a kutya is jól megvan, ha az idő hűvös, akkor pedig még takarót is kapunk.
2016. augusztus 8.családjával járt itt
A hely kellemes hangulatos, bár elég kicsi(1 asztal bent 4asztal kint) ,ezért a süteményeket inkább elvitelre ajánlanám, a parkolás nagyon szűkös nem megoldott, a sütemények házias jellegűek, általában finomak. A cukrászdában nincs kiszolgálás, de a pultosok kedvesek. Az árak kicsit magasak, de még megfizethetőek. A tejszínhab itt sem valódi, a somlóin.