Giorgi Pizzéria Balatonfüred

8230 Balatonfüred, Zrínyi Miklós utca 5.

Giorgi Pizzéria Balatonfüred a térképen

Giorgi Pizzéria Balatonfüred értékelése:

7. helyezett a 81 balatonfüredi étterem közül
40. helyezett Balatonon - 674 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Giorgi Pizzéria Balatonfüred vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nyáron jól jön, hogy van náluk házhozszállítás. Ha nyitáskor megrendeli az ember, akkor ebédidőre ki is hozzák a friss, finom ételt. Ebéd menü is van, ami hetente változik. Jól főznek. Megéri kipróbálni.

zara TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
A kedvenc közvetlen parti éttermemhez képest féláron kifogástalan pizzákat kaptunk, közepes tésztával, minőségi feltéttel, tökéletesre sütve. Gazdag a választék, rugalmas az étlap, kedves, figyelmes és gyors a személyzet, hangulatos a benti és a kinti rész is. A kávé közepes, a Somlói egyedi, ízlések és pofonok, fura benne a baracklekvár, nem étcsokoládéval, dióval készül, összeségében erős közepes, a levendulás limonádé pazar.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Hangulatos,nyugodt kis hely Balatonfüreden!
Nagyon finom pizzákkal remek árakkal és kiváló kiszolgálással!
Kiemelném a fiatalos,gyors,barátságos és precíz kiszolgálást!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Kedves kiszolgálás volt, jó pizzával és étellel! Gyors volt a kiszolgálás. Szerintem az árak is jók. Ajánlom másoknak is! Mi is meglátogatjuk, ha újra erre járunk :)

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A kiszolgálás kifogástalan. Kedvesek segítőkészek. Az ételválaszték bőséges.
A pizza nem volt jól megsütve, de a többi étel finom volt.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Nyugodt szép helyen van. Finom olcsó ételek. Profi gyors kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom kaja korrekt kiszolgálás hangulatos családias környezet 5 csillag imádom és ajánlom mindenkinek.
   Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság, speciális hangulat, kíváló minőségü ételek.
Profi felszolgálás.
Kitűnően reális ár-érték arány.
Minden korosztálynak javaslom.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk és választottuk ki ezt a helyet. Az ételek finom bár a pizza még gyakorlásra szorul az árak magasak 3 kanna limonádé 4 ezer forint. De mivel volt kártyánk nem volt baj összeségében érdekes kis étterem ha átlagon felüli ételt akarsz itt kaphatsz. Az ételek nagy adagok és különlegesek

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rendszeres látogatói vagyunk a helynek. Szerintem egy átlagos, nem alkalmi hely, de jót lehet enni, olcsón. Hátránya: nagy a konyhaszag, ami pár órára beleivódik a ruhába, hajba. Előnye: olcsó és nagy a választék. A konyhája jónak, de nem kiválónak mondható. A hangulat jó, ha nem fogunk ki egy harsány társaságot. .

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.06.16.
Hotel Anna Villa
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Blaha Lujza
2019.05.27. - 2019.11.10.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.06.30.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjeggyel a lovasjátékokra, bekészítésekkel, internet elérhetőséggel
2019.03.12. - 2019.12.20.
Vicze Apartman
2019.05.27. - 2020.05.27.
Sirály Hotel
2019.05.27. - 2019.09.15.
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.08.24.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő masszázzsal, medence használattal, Bakonyszentlászlói Kalandpark belépővel, sportos programokkal, horgászási lehetőséggel
2019.06.15. - 2019.08.31.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.07.12.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.05.27.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Giorgi Pizzéria BalatonfüredX