Giorgi Pizzéria Balatonfüred

8230 Balatonfüred, Zrínyi Miklós utca 5.

Giorgi Pizzéria Balatonfüred a térképen

Giorgi Pizzéria Balatonfüred értékelése:

10. helyezett a 80 balatonfüredi étterem közül
63. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Giorgi Pizzéria Balatonfüred vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nyáron jól jön, hogy van náluk házhozszállítás. Ha nyitáskor megrendeli az ember, akkor ebédidőre ki is hozzák a friss, finom ételt. Ebéd menü is van, ami hetente változik. Jól főznek. Megéri kipróbálni.

zara TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
A kedvenc közvetlen parti éttermemhez képest féláron kifogástalan pizzákat kaptunk, közepes tésztával, minőségi feltéttel, tökéletesre sütve. Gazdag a választék, rugalmas az étlap, kedves, figyelmes és gyors a személyzet, hangulatos a benti és a kinti rész is. A kávé közepes, a Somlói egyedi, ízlések és pofonok, fura benne a baracklekvár, nem étcsokoládéval, dióval készül, összeségében erős közepes, a levendulás limonádé pazar.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Hangulatos,nyugodt kis hely Balatonfüreden!
Nagyon finom pizzákkal remek árakkal és kiváló kiszolgálással!
Kiemelném a fiatalos,gyors,barátságos és precíz kiszolgálást!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Kedves kiszolgálás volt, jó pizzával és étellel! Gyors volt a kiszolgálás. Szerintem az árak is jók. Ajánlom másoknak is! Mi is meglátogatjuk, ha újra erre járunk :)

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A kiszolgálás kifogástalan. Kedvesek segítőkészek. Az ételválaszték bőséges.
A pizza nem volt jól megsütve, de a többi étel finom volt.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Nyugodt szép helyen van. Finom olcsó ételek. Profi gyors kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom kaja korrekt kiszolgálás hangulatos családias környezet 5 csillag imádom és ajánlom mindenkinek.
   Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság, speciális hangulat, kíváló minőségü ételek.
Profi felszolgálás.
Kitűnően reális ár-érték arány.
Minden korosztálynak javaslom.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk és választottuk ki ezt a helyet. Az ételek finom bár a pizza még gyakorlásra szorul az árak magasak 3 kanna limonádé 4 ezer forint. De mivel volt kártyánk nem volt baj összeségében érdekes kis étterem ha átlagon felüli ételt akarsz itt kaphatsz. Az ételek nagy adagok és különlegesek

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rendszeres látogatói vagyunk a helynek. Szerintem egy átlagos, nem alkalmi hely, de jót lehet enni, olcsón. Hátránya: nagy a konyhaszag, ami pár órára beleivódik a ruhába, hajba. Előnye: olcsó és nagy a választék. A konyhája jónak, de nem kiválónak mondható. A hangulat jó, ha nem fogunk ki egy harsány társaságot. .

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.775 - 14.535,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2019.12.30.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.21.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő masszázzsal, medence használattal, Bakonyszentlászlói Kalandpark belépővel, sportos programokkal, horgászási lehetőséggel
2019.06.15. - 2019.08.31.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés szobai bekészítéssel, piknik csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.21.
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.06. - 2020.01.01.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Marina
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 16.200 - 34.444,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.09.12.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 11.105,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.04.14.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 11.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.01. - 2019.09.10.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Húsvét (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Giorgi Pizzéria BalatonfüredX