75Marcsi étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg 75Marcsi értékeléseit!

Olvasd el 75Marcsi étterem értékeléseit!

Értékelt: 2019. szeptember 22.
Odaérkeztünkor nem volt hely, a pincérek pikk-pakk megoldották, és pár perc után már ültünk. Kedves, családias kiszolgálás, és gyorsaság, abszolut profizmus jellemzi őket! ! Annak ellenére, hogy csoport is volt, meglepően keveset vártunk! Az ételek, mind kinézetre,mind étkezésre tökéletes, és szuperek voltak!
Átlagon felüli ár-átlagon aluli ételek -

János Vendéglő Siófok Siófok

Értékelt: 2019. szeptember 22.
Nagy csalódás! Rendelés után 10 perccel megkaptuk az ételeket, már itt gyanús volt. . A milánói nem friss, mikróban melegített, száraz, rágós, ehetetlen, a sült krumplival eggyütt. A fizetésre sokáig kellett várni, bár rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A pincér az ajtót támasztotta, a másik ismerőseivel merült élénk csevejbe.
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Szuper ételek, korrekt árak, vendégbarát kiszolgálás. Ezek jellemzik a leghűebben az éttermet. Visszajáró vendégek vagyunk, többféle ételt megkóstoltunk, illetve más éttermet is kipróbáltunk. Mindegyiket felülmúlta!!!!
Értékelt: 2016. július 23.
Az "itt jártam" oldal értékelése után választottuk a helyet. Ebédidő volt,de rajtunk kívül egy teremtett lélek nem volt. A kiszolgálás átlagos volt,az ételek finomak voltak,viszont igen kevés,míg az áruk eléggé borsos. Mindent összevetve,nincs negatív tapasztalat,de nem ide fogok jönni,ha legközelebb erre járok,és ajánlani sem fogom senkinek sem!
Értékelt: 2016. július 23.
Az "itt jártam" oldal értékelése után mentünk ebbe a vendéglőbe. Nagy csalódás volt. A kiszolgálás lassú,az ételek rosszak,és kevés/bár megjegyzem ilyenből ez is sok volt/. A gyermekünk pizzája agyon volt égetve,szegény nem sokat tudott enni belőle. A hasábburgonya a lehető legvékonyabb,legszárazabb,amit valaha ettem,a hús kemény,szinte ehetetlen.
A legszuperebb étterem Miskolcon -

Babylon Club Söröző Miskolc

Értékelt: 2016. július 23.
Véletlenül tévedtünk be,de visszajártunk a nyaralás mindennapján! Kedves személyzet,nagyon finom ételek,hatalmas adagok,kellemes hangulat jellemzi a helyet!A gyermekeknek szánt fél adagok,illetve a maradék elcsomagolása is nagyon tetszett! Bátran ajánlom mindenkinek!!! Ha újra erre járunk tuti itt fogunk ismét enni! Köszönjük szépen az élményt!!!
2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A legszuperebb étterem Bükfürdőn! Udvarias,gyors kiszolgálásban volt részünk majd egy héten keresztül. Azt hiszem,amikor este 8 órakor,telis tele étteremben 20 perc után már eszünk,az igen csak dicséretet érdemel. Az ételek finomak,és laktató mennyiségűek voltak. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Örülünk,hogy rátaláltunk! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Véletlenül szuperet! -

Banya Tanya Sárvár

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
Gyors,kedves kiszolgálás! Teljesen véletlenül tévedtünk be,nagy szerencsénkre! Nagyon finom,és hatalmas pizzát ettünk,igen nagyon jó áron! Nem kellet sokat sem várnunk! Mind a pincérek,mind a szakácsok nagyon udvarias,segítőkészek! Maga az étterem nagyon szép,és tiszta,a kerthelyiség a virágokkal romantikus érzetet keltett. Máskor is menni fogunk!
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 22.
Hangulatos,szeretek ide járni,bár régebben jobban tetszett. Nekem kissé túl modern lett,de ízlések,és pofonok. Az ételek finomak,bár nem igazán olcsó,mindenképpen érdemes kipróbálni. A kiszolgálás,gyors,és alapos,kedvesek a pincérek. Családdal,kisgyermekkel jártunk itt,és nem csalódtunk. Annak ellenére,hogy nem a belvárosban található,mindenkinek csak ajánlani tudom!
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Először voltunk,de nem utoljára! Gyalog mentünk,és kissé távolról,de nem bántuk meg.....sőt! Udvarias,gyors kiszolgálás,és a finom,ízletes pizzák segítettek a döntésünkben! Az árak teljesen korrektek! Mivel mi kisgyermekkel voltunk,nagyon megörültünk a mini pizzának,amit nem sok helyen kaptunk. Biztos,hogy máskor is ide fogunk menni!