Kedves Kávéház Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Blaha Lujza u. 7.

Kedves Kávéház Balatonfüred a térképen

Veszprém
Zirc

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jelenlegi füredi wellness hétvégén is kiugrottunk egy süti-kávé fogyasztásra. A hely most is az eddig megszokott színvonalat hozta a sütemények frissessége, íze tekintetében egyaránt. A hölgy és barista fia kellő humorral és udvariassággal visszacsábítják a vendéget. Vissza is fogunk menni ... nemsokára.
Veszprém
Zirc

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Hiába nyílnak sorban újabb és újabb cukrászdák, a nagy hagyományokkal rendelkező Kedves cukrászdát és kávéházat nehéz felülmúlni. Óriási választékot kínálnak laktózmentes és gluténmentes süteményekből, pohárkrémekből. Kedves, előzékeny a személyzet. Egyedüli negatívumként talán a hátul, eldugott helyen lévő mellékhelyiségeket említeném.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Főleg azért örülök, mert ez a hely gondolt a gluténérzékenyekre is. Csütörtöktől kapható glutén- és tejmentes paleo sütemény. Igaz, szombatra már elfogy főszezonban, de ez a lényegen nem változtat. Hangulatos a hely, klasszikus kávéházi profillal, a sütemény választékba nem fulladunk bele, de ami van az nagyon finom, és megfizethető.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ezen a helyen, de a választék a kiszolgálás színvonal alatti volt, pedig szombati napon mentünk. A süteményekből alig volt választék, amit ettünk az is gyenge minőségű volt. A kiszolgálás minden szakmaiságot nélkülözött. A somlóira a "tejszínhabot" flakonból nyomták. Egy ilyen cukrászda csak is kizárólag valódi tejszínhabbal dolgozhatna.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Évente felkeresem ezt az igazán KEDVES kávéházat. Csendes, nyugalmat árasztó, igazán békés helyiség Balatonfüred csendes utcájában. Már belépéskor érezhető, hogy itt helyére tehetem gondolataimat, lelki békét kapok. A kávéház tisztasága és a kiszolgálás valóban igényes. Talán annyit megjegyeznék de ez nem befolyásolja jó érzésemet, hogy estére a sütemények választási lehetőségét növelni kellene.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Imádom Balatonfüredet, ezen belül is a Kedves Cukrászda Kávézót, ami nagyon kellemes hangulatú helyen várja kedves vendégeit.
A kiülős teraszos része este kivilágítva kedvenc helyeim közé tartozik.
Zamatos kávé különlegességekkel, és még finomabb házilag készített sütikkel, tortákkal kedveskednek vendégeiknek! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17.
A Kedves cukrászda Balatonfüred szintén kultikus helye. Nem véletlenül, ugyanis a kiszolgálás gyors, kedves, a lányok csinosak. :) A sütemények nagyon sokfélék, és eszméletlenül finom ízek jellemzik. A kávé is olyan, amilyennek egy kávénak kell lennie. Egy óriási séta után a csodás Balaton partján, méltó megkoronázása a anpnak egy süti-kávé kombináció a cukrászda előtti asztaloknál.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 25.577,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.04.05.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.06.30.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, saját stranddal és homokos öböllel, parkolással
2020.05.04. - 2020.10.25.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 31.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2021.01.02.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

Kedves Kávéház BalatonfüredX