2,5

Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Terasz Étterem Balatonfüred vélemények

2021. július 29.gyerekekkel járt itt
A pincér nagyon kedves volt,az étel elfogadható!De!Gusztustalan,hogy Szervízdíjat számolnak fel,amit ráadásul a pincérek meg se kapnak!Nagyon kíváncsi lennék,hogy a kedves tulajdonos Úr ezt mivel magyarázná meg!Nyilván adtunk a pincérnek is pluszba így duplán jattoltunk!
5Kiszolgálás
Kiváló 2021. július 7.barátokkal járt itt
A Gemini miatt mentünk. A helyről elég vegyes leírást olvastam előtte. Ehhez képest:
a hely kellőképpen nagy területű, sok fával, kis tóval, a hangulata varázslatos
a pincérkislány közvetlen, kedves, és pontos, a kiszolgálás korrekt
az étel fejedelmi, és bőséges
az árak megfizethetőek
Többször is voltunk itt 2020 nyarán, és mindannyiszor nagyon élveztük.
Ki nem hagynánk 2021-ben sem!
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Szörnyű 2020. augusztus 12.a párjával járt itt
Már sokszor elmentünk mellette és mindig sokan vannak, gondoltuk, hogy ez biztosan nagyon jó hely lehet. Csábító a környezet az árnyas fákkal, rattan bútorokkal, tavacskával, aranyhalakkal, élő zenével, de a jó eddig tart csupán! Hosszú percekig ültünk (majdnem elmentünk ez miatt), mire a pultnál támaszkodó 6 pincér közül valaki méltóztatott észrevenni és kihozni az étlapot.
1Ételek / Italok
2Tisztaság
Szörnyű 2020. augusztus 10.családjával járt itt
A helyszín csalógatóan gyönyörű, ami a kertet illeti, de onnantól minden egy rémálom. Ebédelni szerettünk volna, és mivel megfogodd a kert látványa betévedtünk. A kínálat ismertetése a kapunál egy kis asztalon eldugva, egy Bankomat mögött, csak segítséggel találtuk meg. Választék ugyan nem volt nagy, de bíztunk az ízekben.
1Ételek / Italok
2Hangulat
1Ár / érték arány
2Tisztaság
Szörnyű 2020. augusztus 7.családjával járt itt
A családdal gondoltam beülök mert van egy kis tó körülötte de nagyon megbántam. A kaja rossz mint ha beraktak volna a tegnapi ételt a sütőbe és azt adtak, az italoknál kólának kóla íze volt [hala istennek] a limonádé meg egy szörp nehéz lenne azt is elrontani, a pincérek bunkók és amikor elmondod a véleményed lekezelően visszaszólnak senkinek nem ajánlom ezt a helyet semmilyen körülmény között csak annak aki kínozni akarja saját magát vagy a családját.
2Ételek / Italok
1Ár / érték arány
Gyenge 2020. július 28.családjával járt itt
Hetvegi kiruccanas a csaladdal. Sose voltunk itt,megfogott elso latasra,hogy sokan ebedeltek itt,gondoltuk biztos jo hely. A kornyezet kivulrol csalogato,a to,a halak,de mikor leultunk akkor vettuk eszre,hogy bizony felújításra szorulna a hely. A termesko feljott,kifordult itt-ott a helyerol figyelni kellett,hogy hova lepunk.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
Átlagos 2017. július 14.a párjával járt itt
Egy kis adag pöri nokedlivel, egy cézársaláta, 2 limonádé 6800-ért sztem húzós!
Kis adagot nem lehet kérni, de nem is kell, mert maga a normál adag is elég kicsi. A kiszolgálás nagyon lassú, bár udvarias volt.
3Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Füreden a nyaralók nagy része a Zákonyi Ferenc sétány "fényesebb oldalának" kövét koptatja. Mi is mindig így tettünk és számtalanszor elmentünk mellette. Belestünk, illetve belehallgattunk a cigányzenébe. Aztán a Borfesztivál idején jött az ötlet: Próbáljuk ki! És már be is mentünk.
5Ételek / Italok
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Terasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső kép
Még több kép (1 db) >>
2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A panoráma nagyon egyedi a kis tavacskával, benne a sok nagy hallal :). Kisgyerekkel főleg ajánlom, mert a számára unalmas várakozás közben mehet fényképezni a halakat.
Az ételekkel nem volt gond, finomak voltak, de egyszerűbbeket választottunk. Jó nagy előétel választék van.
Háttérben hangulatos élő zenét kaptunk.
A felszolgálásra nem kellett sokat várni, máskor is szívesen megyünk.
4Ár / érték arány
Bronz fokozatú értékelő
2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk ebben az étteremben, és mind a kétszer esőben. Először évekkel ezelött akkora volt az eső, hogy az utca folyóvá változott, autók sem tudtak közlekedni. Most nem volt akkora eső, de így is csak az udvaron a ponyvák alatt lett hely, amit a pincér ügyesen megoldott a vendégek kisebb átcsoportosításával.
3Ár / érték arány
12 értékelés / 2 oldalon