2,1

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Terasz Étterem Balatonfüred vélemények

Gyenge 2020. július 28.családjával járt itt
Hetvegi kiruccanas a csaladdal. Sose voltunk itt,megfogott elso latasra,hogy sokan ebedeltek itt,gondoltuk biztos jo hely. A kornyezet kivulrol csalogato,a to,a halak,de mikor leultunk akkor vettuk eszre,hogy bizony felújításra szorulna a hely. A termesko feljott,kifordult itt-ott a helyerol figyelni kellett,hogy hova lepunk.
Átlagos 2017. július 14.a párjával járt itt
Egy kis adag pöri nokedlivel, egy cézársaláta, 2 limonádé 6800-ért sztem húzós!
Kis adagot nem lehet kérni, de nem is kell, mert maga a normál adag is elég kicsi. A kiszolgálás nagyon lassú, bár udvarias volt.
Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Füreden a nyaralók nagy része a Zákonyi Ferenc sétány "fényesebb oldalának" kövét koptatja. Mi is mindig így tettünk és számtalanszor elmentünk mellette. Belestünk, illetve belehallgattunk a cigányzenébe. Aztán a Borfesztivál idején jött az ötlet: Próbáljuk ki! És már be is mentünk.
Terasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső képTerasz Étterem Balatonfüred - Külső kép
2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A panoráma nagyon egyedi a kis tavacskával, benne a sok nagy hallal :). Kisgyerekkel főleg ajánlom, mert a számára unalmas várakozás közben mehet fényképezni a halakat.
Az ételekkel nem volt gond, finomak voltak, de egyszerűbbeket választottunk. Jó nagy előétel választék van.
Háttérben hangulatos élő zenét kaptunk.
A felszolgálásra nem kellett sokat várni, máskor is szívesen megyünk.
2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk ebben az étteremben, és mind a kétszer esőben. Először évekkel ezelött akkora volt az eső, hogy az utca folyóvá változott, autók sem tudtak közlekedni. Most nem volt akkora eső, de így is csak az udvaron a ponyvák alatt lett hely, amit a pincér ügyesen megoldott a vendégek kisebb átcsoportosításával.
Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején hatan ültünk be vacsorára az étterembe. A babaszéket kérés nélkül hozták, a felszolgáló rendkívül kedves és profi volt. Az ételre elég sokat kellett várni, de ami nem jellemző általában, felszolgáló többször elnézést kér t a késésért. Jó színvonalú élőzenét lehet hallgatni, az ételek minősége kiváló .
Kiváló 2014. augusztus 10.a párjával járt itt
A Terasz étterem Balatonfüred központjában található. Nagyon hangulatos hely, kis tavacskával, virágokkal, fákkal. Tiszta, rendezett. Az ételválaszték elég jó. Az árak is elfogadhatóak. Gulyáslevest és cigánypecsenyét rendeltünk. Elég sokára hozták ki, elnézést kértek, de az első cigánypecsenyét odaégették, másikat kellett csinálni.