István Gőgh.

István Gőgh. adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.18
Utoljára itt2021.08.13

Kiváló 2020. szeptember 1.családjával járt itt
Fantasztikusan jó és szép helyen lévő szálloda. A személyzet miden tagja, akivel kapcsolatba kerültünk ottlétünk során maximálisan kedves és segítőkész volt. A szoba, fürdőszoda megfelelő méretű, tiszta, és komfortos volt. Sajnos a matrac lehetett volna egy kicsit keményebb nekem, de lehet másoknak éppen így megfelelő.
Átlagos 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes családi vacsora alkalmából látogattuk meg a helyet. A parkolás kicsit macerás volt, de megoldható. Az étterem első részében tudtunk helyet foglalni, itt a villamos zaja néha megzavarta a beszélgetésünket, de nem volt bántó. Négyünk közül ketten elégedettek voltunk az ételek minőségével, ketten negatívan nyilatkoztak, így azt átlagosnak ítélném.
Gyenge 2019. június 27.családjával járt itt
Az ételválaszték lehetne bővebb. Az általunk megrendelt ételek bár, többnyire ízletesek voltak, mind a tálalás mind a minőség elmarad az elvárttól. A kerthelységben az árnyékolás pont a szembe világító nap ellen nem megoldott, ellenben a belső helységekben nemhogy klíma, de még ventillátor sem enyhítette a rekkenő hőséget.