Aura Hotel Balatonfüred

Aura Hotel BalatonfüredAura Hotel Balatonfüred
Aura Hotel BalatonfüredAura Hotel Balatonfüred

4Szolgáltatás

Az Aura Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat (1 éjtől)
Last minute ajánlat (1 éjtől)
Aura Hotel Balatonfüred - Kedvezményes ár - teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Aura Hotel Balatonfüred - 2=3 éj akciós wellness hétköznapok
2=3 éj akciós wellness hétköznapok
2024.05.22-ig
Aura Hotel Balatonfüred - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Aura Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2021. november 13.a párjával járt itt
Nászajándékba kaptuk ezt a wellnes hétvégét és mondhatom nagyon jól éreztük magunkat. A hotelben több meglepetés is volt, amely növelte a szolgáltatás színvonalát. A szilvesztert is itt fogjuk tölteni annyira tetszett, már le is foglaltuk.
2021. szeptember 12.barátokkal járt itt
Nagyon jó hotel Balatonfüreden, a vacsora és a reggeli tökéletes, a személyzet viszont rugalmatlan és a szobák légkondicionálása akadozik. A wellness és a szauna is jó.
Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Tökéletes hely a kikapcsolódásra. Első osztályú éttermi szolgáltatás, a wellness részleg felszereltsége elegendő. Közel van a központhoz, de mégis csendes helyen.
Aura Hotel válasza
Kedves Barten Péter!

Köszönjük szépen értékelését, örömmel tölt el bennünket, hogy kellemes napokat töltöttek el szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, sok szeretettel várjuk vissza Önöket legközelebb is az Aura Hotelbe!

Üdvözlettel:

Aura Hotel Csapata
2020. február 11., Tévald Bernadett, Aura Hotel
Átlagos 2019. május 25.a párjával járt itt
Az „ittjártam” értékelése alapján jutottam ide. Csupa jót írtak róla, gondoltam megnézem. Jó: Foglalás+visszajelzés+becsekkolás gyorsan ment. Ajándékbekészítés a szobába. (Pezsgő, csoki, virág, ajándék masszázs, tea kupon) A szoba nagy, szobahűtőben ingyen víz. A szobában vár a köntös és a wellness törölköző.
Aura Hotel Balatonfüred - SzobákAura Hotel Balatonfüred - VendéglátásAura Hotel Balatonfüred - Medence/kertAura Hotel Balatonfüred - Medence/kertAura Hotel Balatonfüred - SzobákAura Hotel Balatonfüred - Egyéb
Kiváló 2019. március 6.a párjával járt itt
Szinte már égetőnek éreztem magamban, hogy ezt a helyet ki kell egyszer próbálni. Na, aztán lehetőség is adódott februárban egy hétvégi kiruccanásra. Hát ez egy szuper szálloda. Láttatok már valaha valahol ásványvíz lapot? Na itt az is van (Aqua card). Különleges, máshol nem kapható ásványvizeket kóstolhatunk.
2019. január 28.gyerekekkel járt itt
A hotel jól megközelíthető, korszerű , jól felszerelt.
A tisztaság tökéletes mind a szobákban, mind a medencéknél.
A személyzet csak motivált,fiatalokból áll, akik udvariasak, kedvesek és értik a dolgukat. Igen, van ilyen :) .
A konyha és az étkeztetés profi, választékos és bőséges . A tálalás és a terítés ízléses.
Összességében minden nagyon "egyben van", bőven ajánlható kategória.
Aura Hotel válasza
Kedves Albert!

Nagy örömünkre szolgál hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük szépen értékelését, illetve köszönjük hogy tapasztalataikat megosztotta a többi utazóval. Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is az Aura Hotelbe. Üdvözlettel Balatonfüredről az Aura Hotel Team
2019. február 14., Horváth Péter, Aura Hotel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. november 8.családjával járt itt
Egy neten felbukkanó hirdetésben olvastam először a hotelről, körülnéztem a holnapjukon és gondoltam, ide érdemes lenne eljönni. A hotel épületét könnyű megközelíteni, parkolni a sorompóval elválasztott őrzött részen díj ellenében vagy oldalt, az utcai parkolóban díjmentesen lehet. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Remek 3 napot töltöttünk az Aurában.
A hotel minden igényt kielégít.
Új, modern, kényelmes, tiszta hotel, figyelmes profi személyzettel.
Különleges finom ételek és italok.
A wellness részleg nagyon jó, a saját strand a medencével tökéletes, amihez hozzájárul a remek zene.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.
Aura Hotel Balatonfüred - Külső képAura Hotel Balatonfüred - Medence/kertAura Hotel Balatonfüred - Külső képAura Hotel Balatonfüred - Medence/kert
Kiváló 2018. június 13.a párjával járt itt
2017. október 23. -i hétvégén jártunk a szállodában, ennek ellenére nem volt érezhető sehol (étterem, wellness) a tumultus. A szoba tágas és tiszta volt. A wellness - a rossz idő ellenére is - nem volt zsúfolt. Jó minőségű, ízletes ételek a reggelinél és a vacsoránál is(remélem nem csak a hosszú hétvége miatt). Tervezzük a visszatérést.
Kiváló 2018. április 19.a párjával járt itt
Először is leszögezném, hogy nagyon örülök, hogy itt tölthettem 3 éjszakát, tényleg jó választás. A szálloda nagyon szép és tiszta. A személyzet igazán barátságos (átlagon felüli), szemmel láthatóan minden apróságra odafigyelnek, hogy tökéletes legyen a pihenés. Az étel remek volt (bár ez ízlésfüggő lehet, de nekem nagyon bejött).
Aura Hotel Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredMunkácsy Mihály u. 5.
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár