Katy04

Katy04 adatlapja

Regisztráció2014.02.19
Utoljára itt2018.07.18

Átlagos 2016. október 24.a párjával járt itt
Sajnos mi épp kifogtuk, mert a rosszabb állapotú szobát kaptuk és nem ajánlották fel, hogy ha még ráfizetünk, jobbat is kaphatnánk. (Volt akinek igen. ) Amikor megláttuk a szobát, azon tanakodtunk a párommal, hogy vajon most menjünk haza, vagy várjuk meg még a vacsorát, hogy ott mit kapunk.
Átlagos 2017. április 22.a párjával járt itt
Rossz időjárásban értünk a szállodában, (áramszünet, TV, internet,wellness részleg nem működött késő estig) Mindenhol sötétség, legalább egy aggregátorral a világítást meg kellett volna oldani egy ilyen színvonalú szállodában, nem gyertyával csetleni-botlani. A fürdőszobában elég kellemetlen szagok terjengtek, szagelszívó nincs.
2014. február 19.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, igazi pihenés, kikapcsolódás volt. A személyzet is udvarias és segítőkész volt. A wellnes is kiváló volt, mivel hétközben voltunk, nem volt nagy tömeg, mindent ki tudtunk maximálisan használni. Az ételek is mind minőségben, mind mennyiségben tökéletesek voltak. A szobával is teljesen meg voltunk elégedve.