Danubius Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Annabella BalatonfüredDanubius Hotel Annabella Balatonfüred
Danubius Hotel Annabella BalatonfüredDanubius Hotel Annabella Balatonfüred

4Szolgáltatás

A Danubius Hotel Annabella legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon (min. 2 éj)
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni Kikapcsolódás félpanziós ellátással (1 éjtől)
Balatoni Kikapcsolódás félpanziós ellátással (1 éjtől)
04.22-10.12.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Pünkösd (min. 1 éj)
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással (min. 3 éj)
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. augusztus 18.egyedül járt itt
A Hotellel teljesen meg voltam elégedve. A ma fennálló problémákból szinte semmit sem lehetett észrevenni. Folyamatosan takarítottak, és az étteremben is állandó fertőtlenítést tapasztaltam. Szerintem minden szabályt betartottak, ami a jelen helyzetben helyénvaló.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk, és az online közönséggel is a véleményét a Danubius Hotel Annabella-val kapcsolatosan! A fennálló körülmények miatt, rengeteg energiát fektetünk vendégeink biztonságára, ezért el sem tudja képzelni milyen jól eső érzés, hogy elismeri munkánkat!
2020. augusztus 21., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. augusztus 17.a párjával járt itt
Kedves, udvarias a személyzet. Tisztaság kifogástalan, nagyon jó helyen van. Gluténérzékeny vagyok, tudtak biztosítani nekem ételt, odafigyeltek nagyon!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2020. augusztus 7.a párjával járt itt
Párommal már jártunk már ebben a szállodában. A bejelentkezés egy kicsit lassabban ment mint előzőleg. Később vettem észre, hogy a szobakártyán,amivel a szálloda Balaton parti saját strandjára lehetett bemenni, a párom kártyáján nem az Ő neve,hanem Anyukám neve szerepelt. Mondjuk ez nem jelentett gondot.
Kiváló 2020. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Most töltöttünk 3 éjszakát a hotelben a gyermekemmel. Ár-érték arányban nagyon jó szálloda, jó elhelyezkedéssel. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon segítőkész, kedves, barátságos,minden kérésünket teljesítették. A szoba tiszta. Az ellátás is szuper. A szálloda kinti és benti medencéje kifogástalan, a fiam nagyon szerette.
Kedves Éva,
Köszönjük, hogy a Danubius Hotel Annabellában töltötték kikapcsolódásukat. Hihetetlenül nagy öröm számunkra, hogy csodásan telt az itt tartózkodásuk és nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan elégedettek voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.
2020. augusztus 10., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. augusztus 2.a párjával járt itt
A személyzet kedvessége figyelemre méltó. A recepciósok, az éttermi kiszolgáló személyzet, a takarítók kedvessége rendkívüli módon emeli a vendégek komfortérzetét. Az ételek választéka és minősége kiemelkedő.
Kedves Sándor!
Engedje meg, hogy megköszönjük csodálatos értékelését. Nagyon boldogok vagyunk, hogy ennyire csodálatosan érezték magukat szállodánkban és mindennel tökéletesen meg voltak elégedve. Köszönjük, hogy ilyen szép szavakkal jellemezte szolgáltatásainkat.
2020. augusztus 6., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
2020. augusztus 1.a párjával járt itt
Balatonfüreden már többször nyaraltunk, a szállodában most voltunk először, elsősorban az elhelyezkedése miatt választottuk. Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes, nyugodt hely. A személyzet kedves, udvarias, az ellátás kiváló. Az ételek ízletesek, sokfélék, mindenki találhat kedvére valót. A szobák kicsit a régmúltat idézik, de komfortosak, tiszták.
A szállodát jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Kedves Gyöngyi!
Engedje meg, hogy megköszönjük kedves értékelését. Örülünk, hogy nagyon jól érezték magukat szállodánkban, személyzetünket kedvesnek és udvariasnak, ételeinket pedig ízletesnek találták. Boldogok vagyunk, hogy jól telt nálunk pihenésük. Reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk majd!
2020. augusztus 6., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. július 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jókat ettünk, a személyzet kedves ,segítőkész, udvarias. Minden vendég után fertőtlenítették az asztalokat.Kifogástalan tisztaság fogadott minket. Sajnos néhány vendég nem a kijelölt helyen dohányzott , ez nagyon zavaró volt.
Kedves Andrea!
Köszönjük, hogy kikapcsolódásához a Hotel Annabellát választotta, és idejét nem sajnálva részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Nagy örömmel látjuk, hogy a személyzetünk által nyújtott ellátás, valamint a nálunk fogyasztott ételek is elnyerték tetszését. Nagyon várjuk, hogy újra vendégként köszönthessük Önt.
2020. július 20., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. július 10.a párjával járt itt
Tetszett a tisztaság és rend valamint a személyzet kedvessége, segítőkészsége.
A szoba lehet, hogy kicsit puritánnak tűnik majd igényesebb vendégeknek (nekünk így nagyon jó volt).
Nagyon jól működik a légkondicionálás.
Egy-két dolog még felújításra vár (pl. a szoba erkély ajtaja).
Kedves Gyimóthy Antal!
Köszönjük, hogy az Annabellában foglalt, és megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy mind személyzetünkkel, mind szolgáltatásainkkal elégedett volt. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét lehetőségünk nyílik vendégként köszönteni Önt.

Üdvözlettel: Vezetőség

2020. július 16., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. július 6.barátokkal járt itt
l A szálloda személyzeze nagyon kedves segítőkész az ételek finomak változatosak. A szoba sajnos nagyon szűkös alig tudtunk egymástól közlekedni, A parton az ágyak lehetnének ingyen mert más hotelekben így van.
Üdv,.Balogh M.
Kedves Vendégünk!

Boldoggá tesz bennünket, hogy a Danubius Hotel Annabellát választották.
Örülünk, hogy kellemes élményekkel gazdagodtak Hotelünkben.
Szeretnénk megköszönni, hogy véleményüket másokkal is megosztották a Szállásvadász. hu felületén!
Reméljük a jövőben is minket választanak!
2020. július 9., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2020. július 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó, hogy saját stranddal rendelkezik a szálloda és a kialakítása, közelsége gyerek barát.(pl. napvitorlával védett homokozó.) Egy kis vízi csúszda még jó lett volna.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy családjával a Danubius Hotel Annabellát választották.
Örülünk, hogy kellemesen érezték nálunk magukat. Minden vendégünk elégedettsége fontos számunkra, még a legkisebbeké is!
Szeretettel várjuk vissza önöket!
Üdvözlettel:
Danubius Hotel Annabella Management
2020. július 6., Schneider Petra, Danubius Hotel Annabella
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredDeák Ferenc u. 25.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • fodrászat • masszázs • pedikűr • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem • bár