Danubius Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Danubius Hotel Annabella BalatonfüredDanubius Hotel Annabella Balatonfüred
Danubius Hotel Annabella BalatonfüredDanubius Hotel Annabella Balatonfüred

4Szolgáltatás

A Danubius Hotel Annabella legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon (min. 2 éj)
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Pünkösd (min. 1 éj)
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni Pihenés a Danubius Hotel Annabellában (1 éjtől)
Balatoni Pihenés a Danubius Hotel Annabellában (1 éjtől)
04.22-10.12.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással (min. 3 éj)
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Gyenge 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Második alkalommal szálltunk meg a szállodában. Az előző évből tanulva - a szoba enyhén szólva retro volt - egy "un" felújított szobát foglaltam, gondolva arra, hogy a fürdőben a kapaszkodó nem fog kiesni, valamint a szoba berendezése kényelmesebb lesz. Már a megérkezésünkkor a parkolás nehézséget jelentett, bár előző évből ezt is tudtuk, bár 1.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy a vendégünk volt és hogy szállodánkat választotta. Elnézést szeretnénk kérni a kellemetlenségekért. Az a célunk, hogy minél inkább fejlődjünk.
Bízunk benne, hogy ad nekünk még egy esélyt.
Üdvözlettel:
Hotel Management
2022. augusztus 27., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Gyenge 2022. július 21.a párjával járt itt
Július közepén töltöttünk el 3 éjszakát itt a férjemmel. Sajnos inkább csak azt tudom írni, mi a negatívum. Az idő itt megállt ebben a szállodában kb 20 évvel ezelőtt. . . A folyosókon kopott, foltos szőnyegek, az ajtók szintén. A fürdőszoba katasztrófa! Az ágyon a matrac olyan kényelmetlen, hogy 2 nap után fáradtabban keltem, mint ahogy feküdtem.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - BelsőDanubius Hotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert
Gyenge 2022. május 4.a párjával járt itt
Maga a hotel gyönyörű szép környeztben helyezkedik el, csodálatos a park és a környéken található épületek, sétány, nevezetességek. Maga a hotel nagyon felújításra szorul, a szobák tiszták de a kényelem messze elmarad a mai elvárásoktól, a fürdőszoba állapota lehangoló, nagyon magas a kád, véleményem szerint idősebb személy egyáltalán nem tudja használni.
Kedves Vendégünk,
Szeretnénk megköszönni, hogy idejét nem sajnálva értékelte a Hotel Annabellát.
Örömmel olvastuk, hogy élvezte a csodás környezetet és a szép rendezett strandot.
Ellenben sajnáljuk, hogy nem mindennel volt teljesen elégedett. Nagyon ritka, hogy negatív kritikát kapunk a személyzetünkről, így biztosíthatjuk, hogy kivizsgáljuk az ügyet.
2022. május 10., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2023. szeptember 2.egyedül járt itt
Alapjában véve néhány éjszakára jó. Nem tetszett a fürdőszoba mérete illetve ha ekkora, akkor a berendezésén kell változtatni. Az ajtót a WC-töl csak egy darabig lehet nyitni, a kád rettenetesen mély, nehéz a ki-be szállás, márpedig másképp nem lehet zuhanyozni. Nem tetszett az erkély korlátra felheggesztett szemescsavar madzaggal ruhaszárító gyanánt. Gyakorlatilag szinte semmi sem fér rá. Lehangoló! ! !
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül Annabella szállodánkat választották! Szállodánk Standard szobái még régi típusú, mélyebb káddal rendelkeznek, azonban Superior szobáinkban már alacsonyabb kád vagy zuhanzó található. Szállodánk minden szobája rendelkezik erkéllyel, melyeken található egy kb.
2023. szeptember 28., C. Barbara, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2023. augusztus 1.a párjával járt itt
Az ételek ízletesek, változatosak voltak, az éttermi zsúfoltság azonban nagyban rontotta az étkezés élményét. A liftek is zsúfoltak voltak, a fizetett parkolóról nem is beszélve. A szobánk meglehetősen retro hangulatú volt. Nem éreztem a superiorért fizetett plusszt - hacsak nem a több évtizedes kopott és elhasznált padlószőnyeg volt az extra.
Kedves Vendégünk,

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választottak a nyaralásukhoz. Örömmel olvassuk, hogy szállodánk csodás elhelyezkedése Balatonfüreden megfelelt Önöknek, illetve hogy kiemelte a kedves és segítőkész személyzetünk munkáját.
A kellemetlenségek miatt szeretnénk elnézést kérni.
2023. augusztus 7., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. szeptember 22.a párjával járt itt
A kilátás feledtette és az elhelyezkedés a hiányosságokat . Ár érték szempontjából azt kaptuk amit vártunk . A Wellnestől többet vártam , jó idő esetén biztosan nem foglalkoztam volna vele . . a kinti medence megfelelő lett volna . Amúgy kedvesek segitő készek . De az elhelyezkedése miatt kiválló . Tökéletes 1 hosszú hétvégére .
Kedves Vendégünk,

Köszönjük szépen, hogy idejét nem sajnálva értékelte a Danubius Hotel Annabellában eltöltött legutóbbi pihenését.
Örömmel tölt el minket, hogy elégedett volt a kilátással és az elhelyezkedéssel. Valóban sok, pozitív visszajelzést kapunk ezekkel kapcsolatban.
2022. szeptember 25., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttem másodmagammal a szállodában. a szoba rendkívül kicsi, lapjával lehettett közlekedni a minibár és az ágy között. Az étteremben dolgozó személyzet flegma, még hírből sem ismerik az "egészségére" kifejezést. A felszólgálók némelyike az asztalunknál borogatta a megmaradt ételeket, puszta kézzel, látszott, hogy a vendéglátást még hírből sem ismerik.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük szépen, hogy értékelte a Danubius Hotel Bük szállodánkat legutóbbi látogatása alapján.
Sajnálattal olvastuk, hogy nem volt mindennel teljes mértékben elégedett és negatív élményekkel távozott tőlünk.
Kérem, fogadja őszinte elnézésünket az okozott kellemetlenségek miatt.
2022. augusztus 19., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. június 10.a párjával járt itt
2022 junius 2 két éjszakát töltöttem feleségemmel a Füredi Annabella hotelba. Életkor: 82 /78. Recepcion a fogadtatás kellemes volt. A szoba szám a 366 ennek értékelése vegyes érzelmeket váltott ki belölünk. a tisztaság kifogástalan, de a fürdökád használata a magas oldala miatt nehézkes és blalesetveszélyes volt.
Kedves Vendégünk!
Nagyszerű értékelése igazán boldoggá tesz minket. Nagyon örülünk, hogy szállodánk a legtöbb igényt kielégítette és elnyerte tetszésüket. Az építő jellegű kritikáért is hálásak vagyunk, ígérjük hogy figyelembe vesszük! Reméljük, jól érezték magukat ez alkalommal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2022. június 14., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. április 19.a párjával járt itt
Nem először foglaltam ebbe a szállóba. Elhelyezkedése tökéletes, Balatonfüred központi részén van, gyönyörű a kilátás a szobából. A reggeli minden alkalommal ugyanaz volt. Mivel húsvét napján voltunk ott, reméltem, hogy lesz egy kis változatosság benne. Esetleg kapunk sonkát! Ez vasárnap nem, de hétfőn már volt az összeszeletelt szalámik között.
Kedves Vendégünk,

Nagyon szépen köszönjük, hogy a drága idejét nem sajnálva megosztotta velünk a kedves értékelését és az őszinte véleményét a mi szeretett Danubius Hotel Marina szállodánkban eltöltött húsvéti kikapcsolódásáról. Elsőként szeretnénk, ha tudná, mennyire örülünk, hogy kiemelték szállodánk nagyszerű elhelyezkedését és a lélegzetelállító kilátást.
2022. április 22., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Átlagos 2022. április 19.a párjával járt itt
A szenélyzet kiváló, az ételek ize, választék kiváló. A szoba túl kicsi es abba még egy pótágyat is betettek, mozdulni alig lehetett, a wellnes is nevetséges, 2 db 5 fős szaunával és egy 20 m es hudegvizes medencével ekkora szállodának, masszazst hirdették, de nem volt. Ez nem vellnes szállida, es mi azt szerettünk volna foglalni . Szerintem a hotel messze nincs 3 csillag.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy véleményét megosztotta velünk az Annabella Hotel-ról. Külön köszönjük, hogy említést tett a kedves és segítőkész személyzetünkre. Nagyon sajnáljuk, hogy a wellness részlegünkkel nem volt elégedett. Reméljük ennek ellenére is visszatér még hozzánk.
2022. április 22., Annabella Reservation, Danubius Hotel Annabella
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredDeák Ferenc u. 25.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • fodrászat • masszázs • pedikűr • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem • bár