Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2018. augusztus 13.a párjával járt itt
5 napra érkeztünk nyaralni, így superior szobát foglaltunk- még év elején. A szoba mérete elég kicsi, de minden megvan benne. A klíma jól hűt, az ágy kényelmes és lap TV van a szobában. A hűtő jól hűt de lehetne egy kicsit nagyobb, egy ásványvíz alig fér bele. Az erkély ajtón szúnyogháló van, ami nagyon praktikus.
Hotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - BelsőHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - VendéglátásHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - Belső
2017. szeptember 21.a párjával járt itt
Az úszó VB és a Kapolcsi fesztivál alatt voltunk a hotel vendégei. Annak ellenére, hogy csurig volt a ház vendégekkel gyors ,zökkenőmentes volt a ki és bejelentkezés . Mindenki nagyon udvariasan és szolgálatkészen . A szálloda tiszta volt végig. Az étkezéseknél a svédasztal kínálata folyamatosan feltöltődött, és pazar volt.
2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Kettesben töltöttünk néhány napot az Annabella Hotelban augusztusban. Szép a kilátás a szobából a Balatonra, a környékre. A szoba tiszta volt, a személyzet kedves. A matracok már cserére szorulnak, de azért jól tudtunk aludni. Közel van a strand (a szállodának saját strandrésze van nyugágyakkal), a sétány.
Hotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Környék
2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Párommal és unokámmal töltöttünk itt el egy hosszú hétvégét. Hármunknak a szoba eléggé szoros volt. Légkondi nincs,nagy melegben az alvás eléggé kényelmetlen. Nincs gyereksarok,amit nagyon hiányoltunk. Vannak gyerek animátorok,ők mindent megtesznek,hogy rossz idő esetén is élményt tudjanak nyújtani a gyerekeknek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. július 31.a párjával járt itt
A méretéből és befogadóképességéből adódva a recepciósok és a pincérek nagyon pörögtek. Bár, azért érdekes volt, hogy vacsoránál nem igazán kérdezték meg, hogy szeretnénk-e valamit inni. Ami főleg, azért volt érdekes, mert egy kis gépből 5 percnyi nyomkodás után jött ki egy pohár víz.
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
A hotel előnye a Balaton közelsége, és az ételek minősége. Ami számomra elfogadhatatlan, hogy nem olyan szobát kaptunk amit kértünk,nagyon retro minden berendezés. A fürdőszobában nem működött az elszívó, és légfrissitő sem volt, ami gondot okozott. A szobában hangyák mászkáltak, ami nem a tisztaság jele. A wellness részlegben nem volt melegvizes medence csak hideg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2017. június 12.barátokkal járt itt
3 napot töltöttünk a hotelben. Az első benyomásom vegyes volt, mivel arra nem számítottam, hogy egy olyan fürdőszobába lépek be, mintha 30 évet visszarepültem volna az időben. Tisztában voltam azzal, hogy a szálló nem ma épült, de gondoltam időnként modernizálnak egy kicsit. Elképzelhető, hogy a többi szoba fel van újítva, én egy standard szobában voltam.
Hotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - SzobákHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Szobák
Kiváló 2017. április 15.barátokkal járt itt
Kellemes néhány napot töltöttünk itt el a barátainkkal. A szálloda könnyen megközelíthető. Annak ellenére, hogy a szálloda már nem új, nagyon szép. Tiszta kényelmes szobák. Kedves segítőkész személyzet. Nagyon bőséges, és finom ételek voltak. Nem volt éppen strandolós időnk, így a kinti medencét nem tudtuk kipróbálni. A Balaton parthoz közel van, így jót sétáltunk.
Átlagos 2016. december 14.a párjával járt itt
Nem uj épületröl beszélünk, de egyszerü, a szobák tiszták, a fürdö egy kicsit felujitásra szorul. Az ellátás reggelibe mint vacsorába, változatos volt,A kilátás pazar volt, a balatonra nézö szoba, A folyoso kicsit zajos , valamint a szomszédos szobából minden áthallatszik,A személyzet nagyon segitö kész, mindenbe segitenek, eligazitják a vendéget. Biztos hogy még vissza megyünk, Jól éreztük magunkat.
Hotel Annabella Balatonfüred - BelsőHotel Annabella Balatonfüred - Belső
Kiváló 2016. szeptember 21.családjával járt itt
Szeptember közepén érkeztünk csomag ajánlatban az Annabellába. Már jártunk itt, és vissza vágytunk. Meglepődve értesültünk a fogadtatásunknál, hogy csomag ajánlatban a lehető legjobb szállodai szobát és a legszebb kilátással rendelkező legfelső emeleten kaptuk meg a szállásunkat. Hát a kilátás meseszép innen!
Hotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Környék