Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
A BERENDEZÉS nem túl modern, de kényelmes volt, a kiszolgálás kifogástalan,az ételek finomak és a választékra se lehet panasz, a wellnes rész elég kicsi, de mivel nyáron voltunk és szerencsére az idö is kedvezett, valójában a medencét csak este használtuk....ami jó, hogy külön strand a hotel vendégei számára
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Viszonylag régi épület, régies berendezésű bútorokkal, a kényelemre azonban nem volt panasz. Az apartman viszonylag kicsi, bár a nagyobbik szoba jó tágas, azért nem éri meg az apartman árat. A szálloda elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a Tagore sétány végében található, vele szemben a szállodának saját strandja van, ami nem nagy, de a célnak megfelel, étterem üzemel ott is.
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Ha arra vágysz, hogy egy jót pihenj, akkor bátran választhatod ezt a szállodát! Ár-érték arány megfelelő. Tökéletes az elhelyezkedés, az aktív kikapcsolódásra is lehetőséged van, a kulturális programok és a szálloda is lehetővé teszi. Nagyon kellemes napokat töltöttünk el itt, ajánlom az 5. -6.
Kiváló 2016. május 8.barátokkal járt itt
Párommal és egy baráti házaspárral voltam itt. Évek óta visszajárunk. A szálloda nagyon kellemes, az elhelyezkedése kiváló. A szobák szépek, az ágy nagyon kényelmes. Egy pici kifogásom azért lenne, a fürdőkád nagyon magas, nem tudom, hogy egy idős, fájós lábú ember, hogy tudja használni.
2016. május 3.egyedül járt itt
Tiszta .hangulatos szalloda.figyelmes kiszolgalas.bőséges reggeli es vacsora. A Balaton kozelsege csodalatos latvanyt biztosit.
2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Mi julius vegen jartunk a szallodaban. Ket, egymasba nyilo szobat kaptunk öt före. A tisztasag megfelelö, a szalloda allapota a koranak szinten megfelelö. A felpanzios ellatas szerintem mindenkinek nyujt valamit, nekünk izlett. Külön pont, hogy a jatszoter teljesen lezart kertben van, igy a gyerekek ugralhattak, amig mi a reggeli vagy vacsora idejet kitoltuk egy kicsit.
2015. október 27.a párjával járt itt
A személyzet mindent megtesz a vendégekért, a konyha kitűnő, a tematikus esték feldobták az étkezést. A szobák tiszták, jól felszereltek. Remélhetőleg hamarosan mindegyikben lesz klíma és akkor örömmel térünk vissza bármikor, mert a saját strand, a jó elhelyezkedés és a szolgáltatások miatt ideális megoldás Balatonfüreden családoknak, pároknak is.
2015. szeptember 20.csoporttal járt itt
Kivülről szocreálnak tűnt az Annabella Hotel, de bent kellemesen csalódtam. A 6. emeleten tiszta, felújított, légkondis szoba fogadott, kényelmes ággyal. 2 embernek elegendő a kis erkély két székkel, asztallal. Nagyon szép idő volt szeptember közepe ellenére, úgyhogy még a balatonparti strandra is lementünk.
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Nagyon kedves és udvarias kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes környezet, patyolat tisztaság a szobákban, ami az egész hotelre is igaz. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Teljes mértékben azt hozta a hotel, amit vártunk tőle. Kis kedvencünk, egy tacskó is velünk lehetett, akinek szintén a kegyeit keresték.
Átlagos 2015. július 14.a párjával járt itt
Nagyon kedvelem a Balatont,ezert szinte evente ellatogatunk valamelyik telepulesre. Most Fureden,az Annabellaban szalltunk meg. A kornyek szep,sajat strandnak orultunk. Etelek valasztekosak,szoba 1-2ejszakai tartozkodasra megfelelo. De ugy erzem egy balaton parti 3 +csillagos szallodaban mar alap kell,hogy legyen a klimatizacio.