Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 11.családjával járt itt
2015. júliusa, a legnagyobb kánikula. A foglalt szobánk "öbölre néző". Ja, meg az étterem tetejére, ahonnan hajnaltól iszonyatos zajok jönnek. Elhelyezkedés, saját strand, személyzet kifogástalan. Az asztalok előre lefoglalását én is tapasztaltam, amikor szóvá tettem annak az úrnak, aki a szobaszámot kérdezte a bejáratnál,a szemembe vágta"nálunk ilyen ki van zárva"A fürdőszoba annyira retró, hogy múzeumba illő.
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt a párommal. Régen nem jártunk erre, és meglepődve láttuk, milyen csodálatos lett a parti sétány! Gondozott, ápolt, tele virággal! Világszínvonal! Az éttermek és bárok egységessége és kultúráltsága nagyon tetszett! A szállodában kedvesen fogadtak, a szoba tiszta és tágas.
Hotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - KörnyékHotel Annabella Balatonfüred - Környék
Kiváló 2015. június 1.gyerekekkel járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk el a családdal és barátokkal. A szálloda nagy, szép és tiszta,kedves udvarias kiszolgálás, bőséges és igen finom ételek nagy választékban. Őrzött parkoló. A belső medence vizének hőmérséklete kellemes volt a kisgyermekünk számára is. Nagyon tettszett neki.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. május 31.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a felújított szállodában. Szép a környezet is, a parti sétány füvesítése és új követése is éppen addigra készült el. Nagyon jó volt a kerti medence, mellette napágyakkal, napernyőkkel, a saját parti strand is szépen rendezett. Az ellátás bőséges és nagy a választék. Mindennel meg voltunk elégedve. Itt minden korosztály jól érezheti magát.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. május 16.a párjával járt itt
A 3. emeleten, parkoló felé kaptunk szobát, de kérésünkre a sörkertre nézőre cserélték, az étteremhez-konyhához közel. Lehet, a parkoló csendesebb lett volna, mert a konyhai zajokat fel lehetett hallani, ahogy a sörkertből is a történéseket. A mindennapi bundáskenyerünk illatát is érezhettük a szobánk erkélyéről.
Hotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
A Szállás. hun nyertem elvoltunk, és nagyon jól éreztük magunkat. A 6. emeleten voltunk a kilátás tökéletes úgy a városra, mint a Balatonra. A személyzet nagyon kedves, a konyha remek, valamikor anno már voltunk itt, de a színvonal ugyan olyan. Vissza mennék bármikor. Saját strandja van.
Hotel Annabella Balatonfüred - Külső képHotel Annabella Balatonfüred - Környék
2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Remek 3 napot töltöttünk el a szállóban augusztus végén. a személyzet a telt ház ellenére gyors,udvarias,bármilyen kérdést,kérést azonnal teljesítettek. A szoba és fürdő tisztasága rendben volt a személyzet "láthatatlanul"tette a dolgát,kedvesek,udvariasak voltak. Az étkezés. . . .
Kiváló 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mindennek teljesen meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves,a gyerekekkel türelmesek,megértőek. Az animációs program változatos,a gyerekek szívesen vesznek rajta részt.
Az étkezés változatos, az ételérzékenységem ellenére több lehetőségből választhattam. Odafigyeltek erre a reggelinél is. Mindenhez nagyon kedvesen álltak hozzá.
Mindenkinek ajánlom.
Gyenge 2014. július 28.a párjával járt itt
Megdöbbenve tapasztaltuk, hogy a Hotel, illetve azok szobái egyáltalán nem úgy néztek ki, mint a hirdetésekben. Persze ezt negatív értelemben gondoltam. A személyszettel meg voltunk elégedve, segítőkészek és figyelmesek voltak. Az ételek borzalmasak voltak, nem volt választékos, szinte mindennap ugyanaz, és kevésbé volt ízletes.
2014. július 25.gyerekekkel járt itt
A hotel ételei változatosak és háziasak és itt a reggelinél végre nem kellett a tejbegríz mellé kakaót keresni (ott volt mellette). Nagyon ötletesnek tartottam a családi limonádét (kb. 1,5 l-es nagy üveg"pohár"ból annyi szívószál lógott ki, amennyi személyből állt a család, ráadásul nagyon finom volt! ).