Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2013. december 29.a párjával járt itt
Több éve ide járunk,most már, mint nyugdijas nekünk a körlümények, gondolok az étkezésre,tisztaságra,kiszolgálásra az árra megfelelnek .Amit furcsálok a napozóágy a szállodában nem kell fizetni,viszont a parton elég borsos ára van.A következő évben is tervezzük a nyaralást az ANNABELLA szálóban
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Június közepén jártunk itt két felnőtt és egy 8 éves gyermek. Nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos,hogy csak 4 napra tudtunk elmenni. Minden nagyon kiváló volt, a személyzet, mindenütt tisztaság,mindenben a vendégek segitségére voltak. Különösen kiemelném még a gyermek animátorukat akit annak idején Ritának
hivtak,igen jól értett a gyermekek nyelvén.
Hotel Annabella Balatonfüred - BelsőHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kertHotel Annabella Balatonfüred - Medence/kert
Kiváló 2013. október 9.barátokkal járt itt
Nagyon elégedettek voltunk. Amit főleg kiemelnék, az a személyzet vendégszeretete és a svédasztalos félpanzió (minőség, választék egyaránt), valamint a saját strand.
Negatívum: hiányoltuk a fürdőszoba felszereltsége során a hajszárítót; a strandon drágának találtuk a napozóágy bérleti díját.
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
A kapcsolt szolgáltatások (uszoda, strand, parkoló) valamint a svédasztalos félpanziós rendszer miatt rendkívül jó az ár érték arány, nagy a tisztaság és rendkívül udvarias a személyzet. Negatívum: az épület már régi, közel négyszáz szoba van, sajnos kevés a lift, ami az idősebb vendégek ill. babakocsival érkezők számára gondot jelent.
Kiváló 2013. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Különösen tetszett az uszodában dolgozók precizitása figyelmessége. Külön kérés nélkül kapcsolták a szaunát. Az étterem személyzete is udvariasan nem tolakodó módon végezte a feladatát. Jó benyomást keltett az ételek folyamatos rendezgetése,nem volt össze dúrt fogás. A szoba takarítása maximálisan rendbe volt.
Átlagos 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
A felszolgálók, kedvesek, türelmesek voltak az ételek jónak mondhatók és elég választékos. Ami nagyon nem tetszett az a szoba minősége, nagysága berendezése főleg a fürdőszoba. Azt is nagyon furcsállom,hogy pénzért lehet igénybe venni a ventillátort ahol nincs légkondicionáló berendzés. Ez megdöbentő nagyon meleg és rossz szag volt a szobában.
Kiváló 2013. augusztus 22.egyedül járt itt
Örülök, hogy 3 éve rátaláltam a Hotel Annabellára. Azóta itt töltök nyaranta egy hetet, mert imádom a Balatont, nagyon megszerettem Balatonfüredet és remekül érzem magam az Annabellában. Kiváló helyen van, a személyzet udvarias, szolgálatkész, a szolgáltatások, étkezés minden igényemet kielégítő.
Átlagos 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Ami nekem a legkevésbé tetszett az a tisztaság. A fürdő megérkezésünkkor tele volt hajszálakkal. Hangyák jöttek-mentek éjjel-nappal. A szobában az ágy alatt ujjnyi vastagságú por volt, ami ott is maradt. Az ágynemű hajtogatás helyett ha javasolhatnám inkább porszívózni kellene gyakrabban. Minek kell élére állítani az ágyneműt?
2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Másodszor nyaraltunk Füreden az Annabella szállodában. Tudtuk mire számíthatunk, ezért mertük magunkkal vinni fiúnk családját, 4 hónapos kisbabával. A kánikula objektív körülmény volt, ventillátorral igyekeztek enyhíteni a szörnyű szobai meleget, levegőtlenséget. Figyelmesség, tisztaság, remek étkek. . . alapvetően minden rendben volt.
Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szállással, az ellátással. Ami jobb lehetne, az a kommunikáció, mindenről csak úgy értesültünk, ha rákérdeztünk. A szobában jó lenne légkondícionálás. A minibár elég hiányos ellátottságú, se vörösbor, se pezsgő nincs benne.