Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A klíma nélküli szobákban csak nyitott szobaajtókkal lehetett elviselni a meleget, még ventilátorral is.Príma légáramlat volt két szemközti szoba között, így "családias hangulat" emeletenként(gyerekzsivaj, sírás,horkolás, böfögés stb.), ingyenes nyelvi kurzusok (arab,és egyéb nyelven), minden egyéb jó volt.
Átlagos 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Ami miatt rosszabb értékelést adtam a szállodának, annak az az oka, hogy nem volt légkondicionáló a szobákban és a kinti 40 fokos hőségben az ember nem tudta kipihenni magát a szobájában. Ezenkívül annyi pénzért, amennyit az ember ott hagy, elvárható lenne, hogy ne kelljen fizetni a napozóágyakért a szálloda saját partszakaszán.
Kiváló 2013. július 31.egyedül járt itt
Nagyon kellemes hetet sikerült a szállodában tölteni,valóban minden ott dolgozó igyekezett a vendégek kívánságát keresni. Az ellátás magas színvonalú volt jól felszerelt, minden igényt kielégítő. Csak jót mondhatunk,nekünk még az időjárás is kedvezett,így minden adott volt ahhoz, hogy jól érezzük magunkat.
Átlagos 2013. július 29.a párjával járt itt
A szobát csak 14 óra után, kisebb cirkusz után tudtuk elfoglalni, mert a nekünk kijelölt szobával a takarítok nem végeztek, így kérésemre nagy nehezen másikat adtak. (Sokan, jóval előbb beköltöztek,annak ellenére, hogy utánunk érkeztek! ) Csöndes szobát kértem, ezzel szemben éjjel 11-ig ment a focizás, üvöltözés,játék az ablakunk alatt.
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Köszönet a gyors szállásfoglalásért és a rugalmasságukért. Az egész család jól érezte magát az összenyitható szobákban,együtt voltunk és mégis külön. Nagyon tetszett az ételválasztékuk, nagyon bőséges és finom volt. A személyzet is nagyon udvarias és figyelmes volt.
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk mindannyian. Ha esetleg néhány vendéget rá lehetne venni, hogy ne dohányozzon a szobák erkélyén, akkor este és reggel nem jönne be a cigarettafüst az egyébkén sem dohányzó szobákba. Személyzetük kedves, figyelmes, abszolut gyerekcentrikus a hely, konyhájuk osztályon felüli változatos ételekkel. Néhány általam nem ismert receptet be is szereztem. Sok sikert Önöknek.
2013. július 22.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezese kivalo;nyugodt,rendezett hotelstrand.A szemelyzet kedves,udvarias.Az etelek izletesek,a kiszolgalas kifogastalan. A szobak tisztak,kenyelmesek.Egyetlen gyenge pont a furdoszoba,ahol a ventilacio nincs jol megoldva es ezert allando kellemetlen szag eszlelheto.A furdoszobara raferne egy altalanos renovalas.
2013. július 21.a párjával járt itt
Remek helyszín, segítőkész, kedves személyzet. A szoba tiszta és kényelemes volt, bár kicsit meleg volt mikor a nap oda sütött. A szórakozási lehetőségek is megfelelőek kicsik és nagyok számára is. Az étkezés kiváló volt finom és sokféle étel közül lehetett választani. Az elhelyezkedés kiváló, közel van mindenhez és könnyű megközelíteni autóval is.
Kiváló 2013. június 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon nem tetszett az, hogy nagyon meleg volt a szobában, és nem volt mit tenni. Nem tetszett még, hogy a strand területén a vizbemenetnél nagy nádas volt, ami a gyerekeket riogatta, féltek tőle, és a kilátást is teljesen elvette. Amellett nem szép látvány a part melletti nyálas uszadék sem. A gyerek félt az iszapban megbujó, és a vizen úszkáló növényektől.
Kiváló 2013. június 19.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló, Tagore sétány mellett, saját Balaton parti strandja, szép, tiszta, tökéletes. A hotel udvara hatalmas, füves terület, gyerekeknek kiváló lehetőségekkel. A szálloda mindig tiszta, személyzet rendkívül segítőkész. Mi 3 gyermekünkkel voltunk tavaly először, és pár nap múlva ismét megyünk. Már nagyon várjuk!