Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

Kiváló 2018. június 13.családjával járt itt
Sok éve vagyunk visszatérő vendégek, mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki - nem fog csalódni! Minden igényt kielégítő bőséges étel és italválaszték, gyönyörű környezet, udvarias személyzet. Az időjárás is kedvezett az ottlétünk alatt (május 21-28) a Balaton vize fürdésre alkalmas hőfokú volt. Nagyon jól éreztük magunkat, szeptemberre már lefoglaltuk az újabb 1 hetet!
Kiváló 2018. május 24.családjával járt itt
A Hotelt a tavaszi akció miatt választottuk. Ebben az akcióban megfizethető igaz a balaton vize még nem igazán fürdésre való. A szálloda szemelyzete kedves, mosolygós volt. Felkészült volt a személyzet, bármilyen kérdésre gond nélkül, vagy könnyed utánajárással válaszoltak. Az ebéd kivételével az ételek között több kedvünkre valót találtunk.
Kiváló 2018. május 13.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a Hotel Marinában,teljes ellátással,minden elismerésem, a szálloda vezetőségének, és minden dolgozójának,pazar ellátásban volt részünk,mosolygós ,kedves figyelmes,személyzet , remek a strand, nyugágyakkal szép gondozott környezettel,jókat szaunáztunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,
Kiváló 2018. május 3.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, Az ellátás pazar: bőséges étel-és ital választék. Nagyon kell vigyázni, hogy néhány itt eltöltött nap után ne szökjenek fel a "kilók". Szeretnénk minden évben visszatérni ide. Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen hely.
Kiváló 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Párommal a kapcsolatunk kezdetén éppen 10 éve jártunk a Marinában először. Régóta terveztük hogy megismételjük a látogatást a Május 1-i hosszú hétvége épp kapóra jött,gyermekünk április 30-án töltötte a 6. évét. A szállodától születésnapja reggelén egy csodálatosan feldíszített csoki tortát kapott ajándékba.
Hotel Marina Balatonfüred - EgyébHotel Marina Balatonfüred - Szórakozás/SportHotel Marina Balatonfüred - VendéglátásHotel Marina Balatonfüred - VendéglátásHotel Marina Balatonfüred - KörnyékHotel Marina Balatonfüred - Szórakozás/Sport
Kiváló 2017. június 24.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégek voltunk 2017-06-19 és 2017-06-22-e között. Tetszett a felújítás, a személyzet önzetlen segítő hozzáálása, az éttkezések változatossága, jó minősége, ízletessége. Érkezéskor nem kellene annyira ragaszkodni a 14,00 időponthoz, ha már rendelkezésre áll a szoba. Távozáskor sokkal gördülékenyebb az ügyintézés.
Kiváló 2017. május 26.gyerekekkel járt itt
Kettesben szerettünk volna lenni a párommal egy kicsit, de a sors úgy hozta, hogy végül a gyerekekkel együtt érkeztünk. A hotel az előre jelzett változást rugalmasan kezelte, kérésüknek megfelelő apartmant tudtak biztosítani,ami nem volt nagy, de tiszta volt, szép, csodálatos kilátással a Balatonra.
Hotel Marina Balatonfüred - SzobákHotel Marina Balatonfüred - SzobákHotel Marina Balatonfüred - SzobákHotel Marina Balatonfüred - KörnyékHotel Marina Balatonfüred - Medence/kertHotel Marina Balatonfüred - Környék
Kiváló 2017. április 5.gyerekekkel járt itt
Remek hely. Tiszta,kényelmes, ízlésesen berendezett szobákkal. Kisgyermekes családoknak is bátran ajánlom. Igényes egésznapos programok gyerekeknek. Nagyon szép környezet, minden igényt kielégítő szállodai stranddal. A Nagyon színvonalas éttermi szolgáltatások, kíváló ételekkel, szinte egésznapos stradbüfé, gazdag, változatos ételekkel. Kedves, udvarias személyzet.
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
4csodálatos napot töltöttünk a szállodába férjemmel és 5éves kisfiúnkkal.Nagyon sok helyen jártunk már de ennyire kifogástalan helyen még nem.A gyereknek is felnôttnek is igazi paradicsom.❤
Hotel Marina Balatonfüred - Medence/kertHotel Marina Balatonfüred - KörnyékHotel Marina Balatonfüred - KörnyékHotel Marina Balatonfüred - Medence/kertHotel Marina Balatonfüred - Medence/kert
Kiváló 2016. szeptember 19.családjával járt itt
Augusztusban nyaraltunk a Marinában. Nagyon megvoltam elégedve. Az ételek változatosak voltak, a személyzet fiatalos, gyermekközpontú. Remek egy hetet töltöttünk ott. Gyerekeim is nagyon jól érezték magukat, az animátoroknak nagy sikere volt. Tartalmas, és élménydús nyaralás volt. Az ajtónk zárja is elromlott, amit azonnal javítottak.
Hotel Marina Balatonfüred - Külső kép