krisztbaby

krisztbaby adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Bulizó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2016.11.17
Utoljára itt2017.05.26

2016. december 5.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már ebben a hotelben, a gyerekek imádják a wellness részlegét és mi is szeretjük. Nagyon jó a külső jakuzzi, de a benti nagymedence is. Különösen jó, hogy van itt is ital felszolgálás, nagyon jól tud esni egy jó limonádé! Tisztaság van, segítőkész a személyzet, rendben vannak a szobák is.
Kiváló 2016. december 15.a párjával járt itt
A Blahától egy sarokra lévő bisztrót szívesen ajánlom mindenkinek, aki szereti a hasát! A napi ebéd menü kifejezetten olcsó, viszont fantasztikus ételsort kapsz érte, de éjjel 2-kor is estünk már be éhesen és akkor is jót kaptunk. Kiemelném a hamburgert, ami szép is jó is, nagy is, de ennél sokkal jobbat is mondok, a kedvencemet: töpörtyűs tojáskrémet házi kenyérrel!
Felhasználó fényképei:
Házi/Állat Bistro Budapest -
2017. május 26.gyerekekkel járt itt
Az apartman hatalmas nagy és szép, modern. A terasz még növeli a komfort érzését, ott reggelizni, vacsorázni nagyon kellemes. A felszereltség részben jó, van tűzhely, mikro, hűtő, működik is, azonban az evőeszközök, tányérok, poharak száma kevés, 4 fős család nem tud egyszerre étkezni.