Tó Vendéglő Balatonfűzfő

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Tó Vendéglő Balatonfűzfő vélemények

2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ma a fűzfői strandon fürödtünk és kipróbáltuk a Tó vendéglőt. A strand modernizálása óta most ettünk itt először. Sajnálatos módon nem tudták adni az étlapon szereplő alkoholmentes sört - sőt egyetlen alkoholmentes fajtát sem. Maradt az ásványvíz. A második hiba pedig az volt, hogy elfelejtették kihozni az egyik megrendelt salátát.
Tó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső képTó Vendéglő Balatonfűzfő - Étlap/itallapTó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2016. április 26.családjával járt itt
Hétvégi pihenésre érkeztünk a Balatonra. Ebédelni tértünk be az étterembe, ahol udvariasan fogadtak, kellemes, tiszta környezetben ülhettünk le. Mi az áprilisi szép időt kihasználva a partra néző kerthelyiségben foglaltunk helyet. Mint az étellel, mint az itallal, s a kiszolgálással is tökéletesen meg voltunk elégedve. Ha legközelebb arra járunk, biztosan betérünk ide.
Tó Vendéglő Balatonfűzfő - Külső kép