Az étterem bejáratánál öles betűk hirdetik, hogy "NYITVA".
Ezzel szemben 2026.05.07.-én, csütörtökön 17 óra 20-kor sehol-senki fogadott.
Azért oda mentem, mert többéves tapasztalatom alapján kiváló a környezet, a konyha és a kiszolgálás is.
Bakker!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!


























