Csak 3 csillag

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt.Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk.Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni.Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt.A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.
Nekünk nem jött be- minden cipőben, papucsban megtett lépés hallatszik, és áthallatszik-.A szoba tisztasága átlagos, lehetne rajta mit javítani, ide érteve a fürdőt is. Az étteremről: a reggeli a szokásos, mint minden 3 csillagos szállodában. A vacsoránál mindenki megtalálhatta a nekitetsző ételt, volt választék. Az ital árak inkább egy 4 csillagos szálloda árai voltak, de meg kívánom jegyezni, hogy itt lehetett vizet is fogyasztani a vacsorához, ami ingyen volt.A wellness részleg a szálloda nagyságának megfelelő- kivéve talán az infraszaunát. Ha masszást kér valaki akkor inkább jelezze előre a foglalásnál, jobban jár.
A személyzet barátságos, de ez ugye alap kell, hogy legyen egy szállodánál.
Összességében ár-érték arányban azt kapja az ember, amit fizetett.
Ui: az ételek melegen tartásával volt némi probléma, de ezt jeleztük a vezetőségnek.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök
Petőfi utca 5.

2020. június 20.
3 napot töltöttünk június 14-től ebben a hotelben. Nagyon szép helyen helyezkedik el.Tóra néző szobát érdemes kérni. 300 m-re van a part, hajóállomás.Sajnos rossz időt fogtunk ki, a tóban fél órát fürödtünk, de kárpótolt valamelyest a hotel saját melegvizes élménymedencéje (működött a...

2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan. A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.

2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.

Hotel Panoráma Balatongyörök, Balatongyörök kiemelt csomagajánlatai
 - Balatoni nyár (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel és minigolf belépővel, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020-07-12 - 2020-08-18
 - Őszi árvarázs (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-10-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 24.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020-07-05 - 2020-12-12