Kofi

Kofi adatlapja

Regisztráció2018.09.30
Utoljára itt2019.10.11

2018. szeptember 30.a párjával járt itt
Meglepetésként ért, hogy a szállodában csak aludni, és étkezni lehet. Az egyéb szolgáltatásokért - szauna, medence, masszás, konditerem- át kell menni a zalakarosi fürdőbe, ami egy labirintussal ér fel. 2 nap után tudtuk kiismerni magunkat. A szálloda tiszta, az alkalmazottak kedvesek, az ételek mennyisége és minősége is teljesen megfelelt.
Átlagos 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
A szállodai személyzet nagyon barátságos volt. A 4 csillaghoz azonban szerintem ennél több kell, mint amit a szálloda nyújtott! A teniszpályát már benőtte a gaz, a csónakokkal életveszélyes lett volna közlekedni,a benti és a kinti medencére már rég ráfért volna egy nagyobb felújítás. A benti medence még ennyi ember számára is túl kicsi.
Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Mivel még nem jártunk 3 csillagos szállodában, kíváncsian vártam,hogy milyen lesz a különbség egy 4 csillagoshoz képest. Kellemesen csalódtam. 3 éjszakát töltöttünk itt. A foglalási rendszerük tökéletes, gyors választ kaptam és a külön kívánságainkat is figyelembe vették. A fürdőköpenyért fizetni kellet, viszont a parkolás ingyenes.