Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

4,9
a 33 balatongyöröki szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

A Hotel Panoráma Balatongyörök legnépszerűbb csomagjai

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Bomba tavasz (min. 2 éj)
Bomba tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Balatoni nyár (min. 2 éj)
Balatoni nyár
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Kiváló 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
Már két évtizede minden szilvesztert szállodában töltünk. Tapasztaltunk jót és kevésbé jót. Amit a Hotel Panoráma szilveszterkor produkált a szolgáltatásuk minden területén, arról csak felső fokon lehet nyilatkozni. Gratulálok az egész stábnak.
Kivánva további sok sikert az új esztendőben ,

Tisztelettel : Kusnyér Gábor György
Kedves Kusnyér Gábor György,

Nagyon köszönjük a dicséretet, igyekszünk mindig a vendégeknek a maximumot nyújtani.
Reméljük legközelebb is vendégeink lesznek! Boldog Új évet kívánunk!

2017. január 11., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Két gyermekünkkel töltöttünk el 5 napot a Hotel Panorámában. Körültekintő tájékozódás után választottuk ezt a hotelt, és hasonlóan elégedettek voltunk, ahogy rajtunk kívül nagyon sokan mások is hozzánk hasonló jókat írtak. Tisztaság volt mindenhol, az ételek nagyon jó ízűek voltak, a kiszolgálásról is csak jót tudok mondani.
Kedves Vendégünk,
Nagyon örülünk, hogy meg vannak elégedve mind a hotel szolgáltatásaival és a személyzet munkájával is!
Várjuk Önöket legközelebb is!
2016. július 22., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. március 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A konyhájuk kiváló. A wellness részleg a pihenést és a felüdülést szolgálja. A gyerekeknek szervezett programok is nagyon tetszettek.
Kiváló 2016. március 10.a párjával járt itt
Köszönjük az élményt,nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a személyzet még reggel 6:40-kor is mikor a drink barban kávét kértem. Annyi észrevétel: a szauna előterében egy kis polc a szemüveges vendégek részére,nem biztos, hogy mindenki köntösben megy le.
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Üdv!Nagyon jól éreztük magunkat.Az ételek mennyiségileg és minőségileg kifogástalanok.A személyzet nagyon segítőkész,udvarias. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. március 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda jó helyen van, tiszta és a panoráma kilátás gyönyörű. A félpanziós ellátás megfelelő, az ételek finomak, a választék bőséges, a változatossága átlagos. A wellness tiszta, a nagysága átlagos.
2015. november 26.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 2 évben már háromszor voltunk különböző alkalmak kapcsán, kettesben, családdal egyaránt. Volt közte Valentin napi, szezoneleji és a legutóbbi retró hétvége, ár-érték arányban messze a legjobbak között van a kategóriájában nem csak a Balaton hanem országos viszonylatban is.
Kedves Nyéki Rolandné!

Köszönjük a dicsérő! Nagy jó érzés számunka, hogy már sokadszor voltak nálunk és jól érezték magukat!

Mi is várjuk hogy ismét vendégként köszönthessük Önöket!
2015. november 28., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Most jöttünk meg ismét a Panoráma Hotelből,ahol már sokat voltunk és még szeretnénk is menni! ! ! Minden most is szuper volt! ! ! A színvonal ép olyan jó mind mindig! ! ! ! Mindennel meg voltunk elégedve,kedves a személyzet ami már nekünk az is fontos! ! ! ! A wellnesst használhattuk az elutazásunk napján is délutánig,ami azt jelenti hogy a 2 éjszaka 3 nap tényleg annyi!
2015. április 14.gyerekekkel járt itt
2015. március Már másodszor jártunk erre kis családunkkal. Kicsit telt ház volt, a lift nem működött, a medencében néha nem lehetett elférni, a szórakozást segítő játékoknál sorban kellett állni. De ez nem a hotel "hibája". Mi ismét jól éreztük magunkat, finom volt a konyha minden fogása.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Utalványt kaptunk karácsonyra, de nem váltottuk be, mert akcióban kedvezőbb áron foglaltunk közvetlenül a szállodában. Igényességet nem csak a leírásban, hanem az életben is tapasztaltuk minden téren. Tavaszi Balatonnak is meg van a varázsa, a panoráma a szobából most is lenyűgöző.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen
8313 BalatongyörökPetőfi utca 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád