Csehó Pub Étterem Balatonlelle

4,6
a 73 balatonlellei étterem közül
étterem, pizzéria, kocsma, pub, vendéglő
Csehó Pub Étterem Balatonlelle

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csehó Pub Étterem Balatonlelle vélemények

Kiváló 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulatú étterem,az ételek amiket választottunk finomak voltak,a pizza különösen az. A kiszolgálás hagy némi kívánni valót maga után. A nagyon magas “felszolgáló” hölgy,lekezelően,kioktatóan válaszolt a menüvel kapcsolatos kérdéseinkre,látszott rajta,hogy nem kívánatosak a kéréseink. . .
Gyenge 2018. július 31.a párjával járt itt
A párommal tértünk be erre a kívülről tetszetős helyre. 12 percet vártunk az étlapra, pedig nem voltak sokan. Kétszer is nem a megrendelt ételt hozzták ki, majd 40 perc után sikerült. A pincérek azt se tudják melyik asztal kié, se mosoly és még flegma is. Az ár/érték arány nem megfelelő. Messziről el fogom kerülni jövőre.
2018. július 23.barátokkal járt itt
Júliusban jártunk itt először, nem volt jó idő sajnos, ennek ellenére aránylag sokan voltak az étteremben. Tetszett a hely, barátságos környezet, jó és kedves volt a kiszolgálás, és nem utolsó sorban az italokat olyan hőmérsékletre hűtötték ahogy az a nagykönyvben meg van írva! Az ételek finomak voltak és gyorsan az asztalunkra kerültek.
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. július 20.családjával járt itt
A legjobb és legszínvonalasabb étterem a Balaton partján!
az ételek finomak, a pincérek kedvesek, figyelmesek! a pincérlány még kedvesebb :)! a hely maga, osztályon felüli !
tavaly voltunk itt először, az idén már nyaralásunk minden ebédjét itt tartottuk.
Köszönet a személyzetnek!
remélem még sokszor a vendégük lehetek!
Szörnyű 2018. július 20.gyerekekkel járt itt
Egy szombati napon ebben az étteremben szerettünk volna ebédelni a férjemmel és a gyerekeimmel,bár ha jobban körül nézünk messze elkerüljük a helyet! ! ! Az asztal alatt mumifikálódott madár hevert,az asztalok ragadtak a kosztól,csikkel tele hamutál bűzlött az asztal közepén.
Kiváló 2018. május 30.a párjával járt itt
Előszezoni szabadságon voltunk nemrégiben, önellátó rendszerben. Reggeli, vacsora megoldható az apartman konyhájában, ebédre gondoltuk, csak nyitva lesz valami. Ha más nem, a Meki. Első nap az éhenhalás küszöbén háromnegyed négykor ültünk be a Csehóba, menüt kértünk. Pillanatok alatt kihozták, a leves rendes adag volt, a második nem királyi méretű, de nekünk bőven elég.
Szörnyű 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Pár napja voltunk ezen a helyen, de bár ne tettük volna. Az étlapról rendeltünk, mert a napi menüs ételekkel kapcsolatban kicsit bizalmatlanok vagyunk. Az ételek viszonylag hamar elkészültek, de ez az én húsomon érződött is, mert kicsit nyers volt és a nagy sietségben egy hajszál is belekerült, viszont még így is jobban jártam, mert a párom "Vega tál" fantázia nevű ételén a grill zöldségek között egy nagyjából 2cm-es pirított bogár volt.
Átlagos 2017. július 18.gyerekekkel járt itt
Napi menüt ettem, az adag rendeben és finom is volt, viszont a pincérek és a kiszolgálás kritikán aluli, de tényleg. Nagy sört kértem, kicsit hoztak, desszertet is kértünk, azt nem hozták (bár nem is számolták fel) olyan menüt is hoztak, amit nem kértünk. Megkértem, hogy a bébi ételt melegítsék meg fél percre, erre a pincér pofákat vágott.
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Gyors kedves kiszolgálás,az árhoz képest nagy menüadag,már többször voltunk itt:mindig jól éreztük magunk,ás mindig elégedetten távoztunk. Minden arra járónak tiszta szívvel tudom AJÁNLANI! ! ! ! Akinek kellemetlen élménye volt lehet keverte a HILTONNAL-a balatoni árakhoz képest nagyon jó ár/érték arányú hely,bőséges adagok.
Szörnyű 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Az érkezésünk után 15 perccel bementem étlapért. A pincér odavetette, hogy, majd ő hozza. Már itt rosszat sejtettem. Végül a menü maradt, hogy haladjunk . . . . Asszony, gyerek: húsleves, rántott szelet rizzsel. (A pincér megígérte, hogy a gyereknek kihozza rizs helyett sült burgonyával. ) Én a napi 5-öst választottam.