Csehó Pub Étterem Balatonlelle

4,6
a 73 balatonlellei étterem közül
étterem, pizzéria, kocsma, pub, vendéglő
Csehó Pub Étterem Balatonlelle

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csehó Pub Étterem Balatonlelle vélemények

Szörnyű 2022. június 30.családjával járt itt
Rendeltünk délutáni órákban alacart étlapról. Volt egy bolognai spagettink. A tészta rajta tiszta víz volt rajta és az íze is! Állt a tanyér alján a víz. Mikor ki jött a pincér közöltük vele. Annyit mondott át adja a konyhának és intézkedik. Semmi nem történt! A számlán is teljes ár volt.
Szörnyű 2019. június 9.a párjával járt itt
A ‘napi menü’ ajánlat csábított be, leültünk, 1 percen belül kézbe is kaptuk az étlapot. Majd fèl órát várakoztunk, egy pincér sem jött oda hozzànk. Az egyik többször is felénk nézett, majd kétszeri jelzés és szólás után sem jött oda felvenni a rendelést. Rajtunk kívül mèg 2 család unta meg a várakozást és hagyta ott a helyet!
Szörnyű 2018. július 20.gyerekekkel járt itt
Egy szombati napon ebben az étteremben szerettünk volna ebédelni a férjemmel és a gyerekeimmel,bár ha jobban körül nézünk messze elkerüljük a helyet! ! ! Az asztal alatt mumifikálódott madár hevert,az asztalok ragadtak a kosztól,csikkel tele hamutál bűzlött az asztal közepén.
Szörnyű 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Pár napja voltunk ezen a helyen, de bár ne tettük volna. Az étlapról rendeltünk, mert a napi menüs ételekkel kapcsolatban kicsit bizalmatlanok vagyunk. Az ételek viszonylag hamar elkészültek, de ez az én húsomon érződött is, mert kicsit nyers volt és a nagy sietségben egy hajszál is belekerült, viszont még így is jobban jártam, mert a párom "Vega tál" fantázia nevű ételén a grill zöldségek között egy nagyjából 2cm-es pirított bogár volt.
Szörnyű 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Az érkezésünk után 15 perccel bementem étlapért. A pincér odavetette, hogy, majd ő hozza. Már itt rosszat sejtettem. Végül a menü maradt, hogy haladjunk . . . . Asszony, gyerek: húsleves, rántott szelet rizzsel. (A pincér megígérte, hogy a gyereknek kihozza rizs helyett sült burgonyával. ) Én a napi 5-öst választottam.
Gyenge 2022. június 27.gyerekekkel járt itt
Az udvariasság ,kedvesség , mosoly elmaradt a dolgozók részéről. Az étel minősége kifogásolható, levest kiborította,a saláta levet szintén,pizza messze nem az a minőség amit meg szoktunk hiába kemencés. Őszeségében hatalmasat zuhant a színvonal.
Gyenge 2018. július 31.a párjával járt itt
A párommal tértünk be erre a kívülről tetszetős helyre. 12 percet vártunk az étlapra, pedig nem voltak sokan. Kétszer is nem a megrendelt ételt hozzták ki, majd 40 perc után sikerült. A pincérek azt se tudják melyik asztal kié, se mosoly és még flegma is. Az ár/érték arány nem megfelelő. Messziről el fogom kerülni jövőre.
Átlagos 2017. július 18.gyerekekkel járt itt
Napi menüt ettem, az adag rendeben és finom is volt, viszont a pincérek és a kiszolgálás kritikán aluli, de tényleg. Nagy sört kértem, kicsit hoztak, desszertet is kértünk, azt nem hozták (bár nem is számolták fel) olyan menüt is hoztak, amit nem kértünk. Megkértem, hogy a bébi ételt melegítsék meg fél percre, erre a pincér pofákat vágott.
Átlagos 2016. augusztus 1.családjával járt itt
A menü kicsi adag volt és íztelen. A pincér kicsit lezser volt, de tette a dolgát. A számla 8000ft felett volt amiből az étel 3450ft volt. Más éttermekben is megfigyelhető,hogy az italokért már szinte nem tudnak mit elkérni,0. 24 naturaqua 430ft, míg a limonádé 950 volt. Az italokért ennyi pénzt elkérni szerintem pofátlanság.
2021. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Balatonlellei nyaralásunk alatt ebbe a part menti étterembe ebédeltünk az első nap. Nagyon kedves volt a kiszolgálás. Sajnos majdnem egy egész órát kellett várnunk amire felszolgálták a kiválasztott ételeket,de megérte. Nagyon ízletes és bőséges adagot kaptunk. És a tálalás is gyönyörű volt. Az árak is elég jók voltak. Aki arra jár ajánlom térjen be. Nem fogja megbánni.