Brandic Tibor

Brandic Tibor adatlapja

Regisztráció2015.01.01
Utoljára itt2022.03.09

Szörnyű 2015. január 1.barátokkal járt itt
31 évesen a munkámból kifolyólag bejártam Magyarország szállodáit. Fogadótól a 6 CSillagos szállodáig bejártam mindent. (Még Szlovákiában, és Németországban is )
3*csillagos Hotelként hirdetik magukat, de a Hotel nem üti meg Csillag mércéjét sem ! Nevetséges hogy senki nem figyel fel rá. 1.
Felhasználó fényképei:
Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd - Termál Hotel Liget Érd -
Átlagos 2016. szeptember 21., kollégákkal járt itt
Én egymás után két nap is a Három Gúnár étteremben ebédeltem munkatársaimmal, mivel egy munkáltató által fizetett oktatáson ( továbbképzésen ) vettünk a rendezvénytermünkben részt. Maga a rendezvényterem a Hotel részben volt, és hát ezt a részét is szívesen értékelném, de mivel szobában nem voltam, és nem aludtunk ott ezért az kihagyom most, csak az éttermet értékelem.
Átlagos 2015. január 7.a párjával járt itt
Hotel Sirály vendégei voltunk a nyáron. A Hotel-hez 12:00 körül érkeztünk a párommal, 2 órával korábban, és be is jelentkeztünk. Annak ellenére hogy 2 órával korábban érkeztünk, a Recepciós hölgy nagyon kedves volt, és segítökész. (Nem sok helyen szeretik a korai érkezést )
Megkaptuk az instrukciókat, és a kulcsokat.
Felhasználó fényképei:
Sirály Hotel Balatonlelle - Sirály Hotel Balatonlelle - Sirály Hotel Balatonlelle - Sirály Hotel Balatonlelle -