István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő

a 15 balatonmáriafürdői étterem közül
étterem, fagyizó, vendéglő
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő
István Grill & Fagylaltkert BalatonmáriafürdőIstván Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő bemutatkozása

Balatonmáriafürdőn belekóstolhatunk a kemencés ételek ízeibe. Az István Grill és Fagylaltkert mediterrán terasza vendégszeretettel van megtöltve, s ékköve egy fatüzelésű kemence. Igazi olasz, ropogós, vékony tésztás pizzát kóstolhatunk, melynek elkészítése önmagában pompás kulináris élményt nyújt.

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2017. július 8.barátokkal járt itt
Királyi ebéd nem csak kiralyoknak! Persze királyok is mehetnének olyan jó az étel! Mindenkinek szìvből ajánlom!
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Vendégszerető, humoros házigazda, hangulatos, nyitott, fedett étterem épített kemencével
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Barátságos légkör és hangulat, gyors kiszolgálás, kellemes rusztikus környezet, finom ételek, mi kell ennél.több? :) Minden nyaralás alkalmával meglátogatjuk, és nem egyszer!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!! :)
Kiváló 2017. május 27.a párjával járt itt
A kiszolgálás gyors, a hangulat feledhetetlen, a kaja pedig mennyei (és nem utolsó sorban tisztességes adagok is párosulnak mellé) volt. Alig várom, hogy hamarosan megint meglátogathassam ezt az éttermet és a többi fogásukat is megkóstoljam. Ha valaki Balatonmária környékén jár, csak és kizárólag ajánlani tudom ezt a helyet! Köszönjük a vendéglátást!
Kiváló 2016. szeptember 21.családjával járt itt
A kiszolgálással jó hangulatot teremtettek, figyelmesek voltak. A megrendelt étel házias és nagyon finom, bőséges volt, amit nagy választékból lehetett választani. Igazi vendégszeretőek, figyelmesek, sokat beszélgetnek, viccet mesélnek. Mindenkinek nagyon ajánlom, ha erre járnak feltétlen menjenek be egy italra, vagy ételre. Mi biztasson visszajövünk, nagyon elégedettek voltunk.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 12.barátokkal járt itt
Remek kiszolgálás, segítőkészek felszolgálók és tulajdonos. Jó helyismerettel rendelkeznek, hasznos tippeket és ötleteket adnak!
A konyhán kiválóan főznek és megfelelő adagokat szolgálnak fel.
Mindenképpen érdemes felkeresni a helyet a Balatonmáriafürdőre utazóknak.
Számomra nagyon fontos a higiénia és még sosem okozott csalódást az étterem, pedig évek óta járunk ide!
Mindenkinek ajánlom az éttermet!
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagy kirándulás után mentünk be pizzát enni az ittjartam. hu ajánlása alapján. Öt percen belül egy régi kellemetlen emlékre kezdett hasonlítani minden. És jött a kellemes meglepetés, a jó és gyors kiszolgálás, a nagyon finom kemencében sült pizza. A szállásunk messze volt innen, ezért csak sajnos egyszer tudtuk ki próbálni. Máskor is el fogunk menni az biztos.
Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Balatonfenyvesben az a legjobb, hogy közel van Balatonmáriafürdőhöz, aminek a határán megtalálhatjátok az Istvánt, a Grillt és Bélát. Bár a grill egy igazi épített pizzakemence, amellyel Béla olyan pizzát készít, mint senki más Magyarországon. Az István Grillbe menjen mindenki, aki képes nevetni, enni és inni, aki a kikapcsolódást keresi és van ízlése!
Kiváló 2016. június 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves kiszolgálás, finom ételek, hűsítő italok. Egy kellemes fröccsre vagy hideg üdítőre bármikor be lehet ugrani. A kemencés ételeik nagyon finomak voltak. Mindenféle kérést teljesítettek bármilyen egyéniek is voltak.

Mindenkinek tudjuk ajánlani, aki rendszeresen akar étkezni a nyaralás alatt vagy csak betérne egy jó ebédre ill. vacsorára.
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Ízletes ételek, barátságos kiszolgálás, hasonló barátságos árak. Feleségemnek a túrós palacsinta nagyon ízlett, azóta se evett olyan finomat. Bicikliztük a tavat körbe, éppen elért egy kis zápor, pihenésképpen bejöttünk ebédelni. Nem bántuk meg. :D
Mindketten levest ettünk előételnek, én mellé főételt salátával, párom pedig desszertet illetve üdítőket rendeltünk.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő a térképen
8647 BalatonmáriafürdőHullám u. 218.
06 30 2152681
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
magyar, olasz
grill ételek