Hotel Mária Balatonmáriafürdő ★★★

Hotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő

Hotel Mária Balatonmáriafürdő bemutatkozása

A gyönyörű parkkal körülvett Mária Hotel, Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton partján fekszik. Gyermek- és felnőttmedence, valamint saját strand várja az úszni vágyókat.

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Mária Balatonmáriafürdő vélemények

2013. november 27.barátokkal járt itt
disznotoros hétvégét töltöttünk el egy baráti társasággal.nagyon kellemesen éreztük magunkat.mivel egyik barátunk születésnapját is ünnepeltük nagyon jot mulattunk az esti zenés esten. még ebben az évben 2013 augusztusában ismét visszatértünk ide.aszemélyzet kedves udvarias. a szálloda fekvése nagyszerü.
Szörnyű 2013. augusztus 27.a párjával járt itt
Amint azt értékeltem az elhelyezkedésen, kívül semmi sem úgy van ahogy elképzelnéd, vagy elvárnád! ! ! Előzetes telefonokból már sejthető volt hogy aki a vonal végén van az nem vendégbarát, kiderült megérkezésünkkor hogy ez a személy amúgy a Főnök. A kuponnal érkező magyar vendégek ne várjanak sokat! !
Gyenge 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
A hotel a parttól 50 m-re található saját stranddal, 2 hidegvízes medencével. A parkja részben gondozott, bár nem olyan, mint a képeken. A kiszolgálás megfelelő, de vigyázni kell, mert a félpanzió mellé amiket ajánlanak étkezéskor (saláta, gyümölcs, üdítő, süti) minden külön fizetős, és nem olcsó! ! !
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Külső képHotel Mária Balatonmáriafürdő - Medence/kertHotel Mária Balatonmáriafürdő - KörnyékHotel Mária Balatonmáriafürdő - KörnyékHotel Mária Balatonmáriafürdő - KörnyékHotel Mária Balatonmáriafürdő - SzobákHotel Mária Balatonmáriafürdő - Medence/kertHotel Mária Balatonmáriafürdő - Környék
2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van és kisgyermekekkel szuper a parttól 50 m-re, a kertben játszóterek és medencék is találhatóak amit szuperul kihasználtunk. Az ár tartalmazza a kontinentális reggelit, melyet talán kicsit választékosabban is meg lehetne oldani. / külön lehetett igényelni megfizetéssel /
Napközben ebédet is kértünk a vacsora is kitünő, ízletes volt.
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - KörnyékHotel Mária Balatonmáriafürdő - Környék
2013. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, ugyanis saját strandja van a hotelnek (bár kicsit sok a növény itt a Balcsiban). A kuponos foglalásoknál a kontinentális reggeli katasztrófa (minden nap 1 szelet füstölt szalámi, 1 szelet párizsi, 1 kis darab kocka vaj, 1 fél szelet sonka és barack lekvár, valamint 1 szelet sajt). Ez több napon keresztül elég unalmas tud lenni.
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - KörnyékHotel Mária Balatonmáriafürdő - Környék
Átlagos 2013. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű, mármint a Balaton. A szálloda parkja, medencéi tiszták, rendezettek. A szoba majdnem tiszta,de elfogadható. Étterem ,kiszolgálás katasztrófa(mézes-mázas,behízelgős,lehúzós),de kuponáron ez nem csoda. Ha az ember ellátás nélkül megy ,akkor remek kis hely ez.
Gyenge 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor a kezembe nyomtak egy bejelentő lapot, amit kitöltettek velem. Röviden, de zavarosan elmondták a tudnivalókat. . . Majd elfoglaltuk a szobánkat. Felfelé menet a lépcsőházban szőnyegpadló volt végig, elég kopott, foltos állapotban, a szobánkat egy sötét folyosón kellett megtalálnunk. Hűtőszekrényt sehol nem láttam.
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Egyéb
Átlagos 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Nyaralásunk idején rekkenő hőség volt, ezért mi egész nap a parton vagy a vízben voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. Nem érdekelt, hogy a szoba bútorzata kopott és az étkezés szimpla menza kaja. A Balaton miatt mentünk ide, és az gyönyörű volt. A személyzet kedves, barátságos, de nem igazán gondoskodó.
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - EgyébHotel Mária Balatonmáriafürdő - Egyéb
Szörnyű 2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
2013 05. 13. -n fizettem 5 nap 4 éjszaka félpanziós ellátásra. 2013 07. 29-l kezdődött volna felhőtlen kikapcsolódásunk. Érkezésünkkor közölte velünk T. S. [moderálva - a szerk. ] ,hogy a lefoglalt szobánkat kiadta. Nagy döbbenet, infarktus kerülgetett. Kérdésemre,hogy lehetséges ez,a válasz annyi volt:túl vállalták magukat!
Gyenge 2013. augusztus 5.a párjával járt itt
1. Elvileg 2kor lehet átvenni a szobát, de mi 3órakor kaptuk meg, ráadásul amikor beléptünk a szobánkba meglepetten vettük észre, hogy nem is volt kitakarítva a szoba, nekünk kellett szólnunk, hogy ez mégis mi. . sűrű elnézések közepette 10perc alatt "kitakarítottak" címszóval felporszívóztak. 2. Törölközőket a 2.