Hotel Mária Balatonmáriafürdő ★★★

Hotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő

Hotel Mária Balatonmáriafürdő bemutatkozása

A gyönyörű parkkal körülvett Mária Hotel, Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton partján fekszik. Gyermek- és felnőttmedence, valamint saját strand várja az úszni vágyókat.

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő

Hotel Mária Balatonmáriafürdő vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
Gyenge 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Retró szálloda! Kisbabával voltunk 2012. júliusában, sajnos ide többet nem megyünk. Az étkezés minősíthetetlen volt, a szobák 1980-as évekbeli bútorokkal berendezve, a személyzet nem volt kedves. Az úszómedence zárva volt, pedig szuper volt az idő. Igaz, hogy kuponnal mentünk, de azért nem kell "lenézni" a vendéget. Ő is fizet.
Szörnyű 2013. július 15.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! ! ! ! Rettentő koszos, mocskos szálloda. Az ellátás minősíthetetlen! Első nap vacsorára sárgaborsó főzelék, vagy pörkölt tésztával, de salátát mellé már kérni kellett, 300. -ért hoztak is. Második nap, krumpli főzelék, vagy tarhonyáshús. A reggeli nulla! ! ! ! Árlap nincs, mindent kérdezni kell, hogy mi van, és mennyibe kerül.
Szörnyű 2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon nagy csalodas ez a kupon akcio amit senkinek sem ajanlok. Ezt a szalodat senkinek sem ajanlom,mivel nagyon csunyan viselkedik a fonok ur. Teljesen kulonbseget tesz a Magyar es az osztrak vendegek kozott persze nem a magyarok mellett. Kezdjuk ott,hogy a baratnom vett 18990 ft ert 3 nap 2 ejszaka plusz valami ado stb.
Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Elhelyezkedése kitűnő, közvetlen a Balaton partján található. Kifogástalan az üdülő tisztasága. A szobák mérete miatt hiányzik a hűtőgép! A személyzet néha túlzottan rámenős. Étkezéssel szemben kifogásolom, hogy nem volt választási lehetőség! Az étel minőségével nem voltunk mindig megelégedve, második nap a pörköltben a hús rágós volt.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
2013. június 13-15. -ig voltunk a Mária Hotelben,kellemes időt töltöttünk itt. Számunkra megfelelt minden, a szobánk ablakából láttuk a vizet és csodálatos volt a Balaton. Az ételek finomak
voltak,a személyzet kedves és vendégszerető. Szerettünk volna több időt is eltölteni, de bízunk benne, hogy visszatérünk még hamarosan.
Gyenge 2013. június 13.a párjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk nemrég a hotelben, melyet már hónapokkal ezelőtt lefoglaltunk és ki is fizettünk SZÉP kártyáról. Bejelentkezés után még rá kellett fizetnünk pár ezer forintot, de mivel nem működött a terminál, így SZÉP kártyás fizetésről szó sem lehetett (a recepciós hölgy közölte hogy már három napja nem működik).
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Környék
Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk ebben a hotelban, és vissza fogunk menni a nyár végén, jól éreztük magunkat, finom kaják voltak és kedves a személyzet. A konforthoz a szobákban egy kis hűtő hiányzik.
Közel a víz és nyáron ez gyönyörű lehet. Kirándulni lehet hajóval, van hajóállomása is és igy meg tudjuk tekinteni a környéket is.