Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

4,7
a 2 balatonőszödi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd BalatonőszödErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd vélemények

Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Nagyon klassz hely,tiszta,kényelmes ,család barát.
Mi öten voltunk 3 gyerekés2 felnőtt.
Nagyon kedves személyzet.
Étkezés bőséges,kiváló minőségű. Sportolás pihenés biztosított.
Csak kedves személyzettel találkoztunk.
Rossz idő esetén is volt lehetőség kikapcsolódásra. A szobák tisztasága és felszereltsége tökéletes. A tehetjúk újból jövünk.
Kiváló 2014. július 26.kollégákkal járt itt
Egy továbbképzés alkalmával pihenhettem ebben a szállodában,ahol tökéletes a kiszolgálás, a személyzet nagyon kedves és odafigyelnek mindenre, tökéletesen végzik a munkájukat. A szálloda nagyon szép helyen található, gyönyörű a part naplementekor. A szobák nagyon jól vannak kialakítva, kényelmesek, megfelelőek a tökéletes pihenésre.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Belső
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Mivel lassan kifutottunk a nyárból ezért olyan helyet választottunk ha esik is akkor is jól érezzük magunkat. Hihetetlen de minden úgy van ahogy le van írva és a képeken. Segítőkész,udvarias személyzet,tiszta kényelmes csodaszép panorámás szállás,választékos, bőséges étkeztetés.
Kiváló 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
Én is jártam itt a családommal. Csatlakoznék az előttem szolokhoz,a szállás kényelmes tiszta kifogástalan . Az ételek változatosak , finomak és bőséges volt. Hatalmas park rengeteg szórakozási lehetőség ,igazi kikapcsolódás. Jövőre is ide mennénk ha lehet. Minden nagycsaládosnak merem ajánlani. Három gyermekem rengeteg élménnyel jött haza. köszönjük szépen a lehetőséget!
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső kép
Kiváló 2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon fantasztikus hely,tökéletes kiszolgálással, barátságos segítő kész személyzettel, gyönyörű rendezett területen,rengeteg ingyenes szórakozási lehetőséggel! 3 gyermekkel jártunk itt,s nagyon jól éreztük magunkat! Mi jövőre is csak ide szeretnénk visszajönni. Remélem lesz rá lehetőség! ! Köszönjük a személyzetnek ezt a fantasztikus pár napot ez úton is!
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Környék
Kiváló 2014. június 16.gyerekekkel járt itt
A szállás kényelmes és tiszta volt. Tiszta szoba, fürdőszoba. Tetszett a kilátás a Balatonra. A wellness részleg is tiszta volt, rengeteg sportolási lehetőség várt ránk. Rossz idő esetén is volt mit csinálni. Az étterem is kifogástalan volt, bőséges svédasztalos reggeli és vacsora várt minket.
Kiváló 2014. február 28.barátokkal járt itt
Igen jártam itt. Minden csodálatos volt. A hely, a park, a szállodai szoba, az étterem, a különféle szolgáltatások, mint pl. a kuglizás, a balatoni vitorlázás, a tv-n kívül klf. filmek vetítése, kerékpár használat, uszoda, sószoba, szauna, stb. Hatalmasakat lehet sétálni a gyönyörű és rendezett, tiszta parkban.
Kiváló 2014. január 1.gyerekekkel járt itt
A látvány a személyzet a szobák és ez étkezés"KÍVÁLÓ"a szobák tiszták és nagyon szépek,az étkezésnél nem tudsz annyit enni,hogy jól lakjál,bőséges és választékos a személyzet kedvesek és segítőkészek és a látvány. . . . . FANTASZTIKUS" még Novemberben is amikor szakadt az eső. . . . a Balaton ilyenkor is csodás. .
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - EgyébErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
A hely maga gyönyörű, a szállás tágas és kényelmes, de a személyzet kiábrándító. 5 nap alatt egyszer sem takarítottak vagy cseréltek törölközőt, a szemetet egyetlen egyszer ürítették ki. A wellness részlegen személyzetnek nyoma sincs, a jakuzzi végig nem működött, a szauna nem melegedett 60 fok fölé, az öltözőben a 12 szekrényből egy zárható, a polc abban is leszakadva.
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Nagyon szép helyen fekszik maga a szálloda egy hatalmas park vesszi körül,nagyon szép a part az állatoban sincs hiány,találkozhatunk sirályokal,vadkacsàkal,hattyùval,mókusal. Szuper kikapcsolódás volt az egész csalàd szàmàra. Vàltozatos az étel kínàlat svédasztalos megoldásal igy mindeki tall kedvére valzòt. A szálloda alkalmazotai nagyon kedvesek! !