Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

4,7
a 2 balatonőszödi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd BalatonőszödErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd vélemények

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
2015. november végén voltunk az Erzsébet program keretében. Egy óriási park területén fekszik, mi egy 4 lakásos villában voltunk. Már a portán fel volt írva a nevünk, nem jöhet-mehet itt bárki. A recepciós hölgy kedvesen fogadott, pár percen belül már a kezünkben volt a kulcs. Irány a szállás.
2015. december 5.a párjával járt itt
December első napjaiban, tavaszias időben töltöttünk itt néhány napot. A környezet, a park, a Balaton gyönyörű. A hatalmas területen fekvő komplexum zárt, őrzött, biztonságos, utószezonban kicsit elhagyatott. "Szociális turnus"-ként a 4-5 szobás apartmanokban kettesével, a kétágyasokban szólóban is aludtak a vendégek.
2015. szeptember 30.a párjával járt itt
Program egy kicsit több is lehetne. Esős volt az idő. Televízió nagyon rosszul nézhető. Állandóan lefagyott csak minimális adók vannak. Kedvenc adómat a Duna Tv-t mellőzni kellett! Animátor fiatalok kedvesek,kávézóban is nagyon készségesek voltak. Szakácsok szuperül főztek! Kár,hogy bevásárolni kb 4km kellett gyalogolni!
Szoba nagyon szép és kényelmes!
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Környék
Kiváló 2015. május 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely! 2014 május végén jártunk itt, nagyon rossz idő volt de jól éreztük magunkat. Sok program volt a gyerekeknek,a igaz az uszoda vize az hideg volt ,a jakuzzi nem működött de a szauna és a szoli az jó volt. A személyzet udvarias, a kiszolgálás kiváló! A kaja pedig sok és finom és egyáltalán nem szenvedtünk hiányt semmibe.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Vendéglátás
Gyenge 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
A Karácsonyt töltöttük ezen a helyen. Először jártunk itt és nagy valószínűséggel utoljára. A hatalmas tágas apartman szerű elhelyezést leszámítva nem sok pozitív dolgot tudok írni. Az étkezések során az ellátás nem volt folyamatos, ha valami elfogyott nem vagy csak nehezen pótolták.
2015. január 1.családjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a szállodában. Tavaly májusban már volt szerencsénk pár napot eltölteni itt, így van összehasonlítási alapunk. Most a 24-es szállóban voltunk, egy hatalmas lakosztályban, 4 szoba, 2 fürdőszoba, hatalmas nappali, Balatonra néző terasszal. Szóval a szállásunk gyönyörű és kényelmes volt.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szobák
Kiváló 2014. december 12.gyerekekkel járt itt
Őt tagú családommal voltunk 2014 decemberében a szállodában. Sajnos az időjárás nem épp a legszebb oldalát mutatta,de ez bennünket cseppet sem zavart. Szórakozni, pihenni, enni, inni, lazulni mentünk és nem csalódtunk. Szerintem az általam feltett képek is ezt igazolják. Nagyon jól éreztük magunkat és remélem egyszer még vissza térünk erre a helyre egy másik évszakban.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Vendéglátás
2014. október 27.a párjával járt itt
Októberben voltunk itt, gyönyörű idő és gyönyörű táj. Sajnos úgy látszik, mi a lehető legrosszabb szobát kaptuk, a 13-ast. Állandóan, éjjel, nappal, egy zúgást hallottunk, ami párom szerint a kazánházból /annak ventilátorától/ hallatszott. Az 5 nap alatt a csendet csak akkor élveztük, ha elhagytuk a szobát, amiben egy hatalmas csillár éktelenkedett a rejtett lámpák közelében.
Kiváló 2014. október 21.a párjával járt itt
Az Erzsébet program keretében voltunk a szállodakomplexumban. Nagyon szép a hely, a szállás csodálatos volt. Teljes ellátást kaptunk, finom volt és bőséges. Sok lehetőség van a kikapcsolódásra, az úszómedencével volt egy kis gond, nagyon hideg volt a víz. Javasolnám a wellnesst kicsit fejleszteni, kellene egy élménymedence vagy egy jakuzzi és akkor tényleg minden tökéletes lenne.
Nagyon jól éreztük magunkat és szeretnénk újra eljönni ide.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 5.kollégákkal járt itt
Minden évben ellátogatunk ide a kollégákkal amolyan csapatépítő tréningre. A hely kiváló, rengeteg kikapcsolódási lehetőség adott. Teniszpályák, focipálya, röpipálya, fedett ping-pong, minigolf, konditerem, medence, jackuzzi, szauna, sókamra, tekepálya, csocsó és még egy igazi kis mozi terem is van az üdülő komplexumban.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Medence/kertErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szórakozás/Sport