Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó

Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó
Léda Cukrászda & Kávéház BalatonszárszóLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó
Léda Cukrászda & Kávéház BalatonszárszóLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó

Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó bemutatkozása

A Léda Cukrászda Balatonszárszó legjobb cukrászdája, mely a parttól 100 méterre található. Kínálatában főként a hagyományos sütemények szerepelnek, mint például az Esterházy, a Sacher vagy a fekete erdő torta. Azok is megtalálják a számukra megfelelőt, akik valamilyen ételérzékenységben szenvednek: paleo, laktóz-, glutén- és cukormentes süteményeket is készítenek.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó vélemények

Szörnyű 2022. november 6., csoporttal járt itt
Hideg van, a felszolgálók direkt kinyitják az ajtót, ne gyere ide!!!!!!!!!!!! :(
Kiváló 2022. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon finom sütemények. A fagylaltos pult nagy választékkal bír, isteni ízű fagyik, nagyon szerettük! Többször voltunk már itt, mikor helyben szálltunk meg. Hát panaszra nincs okunk, az biztos :) A kiszolgálás nagyon kedves, baráti, nagy forgalom esetén is pár percen belül felveszik a rendelést és hamarosan hozzák is. Mindent köszönünk! :)
2021. szeptember 17.barátokkal járt itt
Nyáron kifejezetten jól esik leülni az árnyas teraszra, meginni egy hideg limonádét, enni egy fagylaltkelyhet. Itt ezt megteheted. Nagy a választék fagyiból és kehelyből is, többféle üdítő, sőt sör is van, meg persze kávék is. Gyors, udvarias kiszolgálás. A fagyihoz persze sorban állás van, de pörgősen halad.
Kiváló 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Ezt a fagyizot már régóta ismerem úgy hogy már sok jó emlék fűződik hozzá. Nyaranta ha szárszón vagyunk mindeg betérünk mert nagyon szeretjük a fagyit amit ott késztenek. Sok izű fagylalt van és mind az az íz amit várok is. A csoki az csoki, a citrom az citrom és az összes az az íz amit elvárok. Az ára is megfelelő és a hely is hangulatos.
Mindenkinek ajánlom.
Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Szezon elején jártunk itt, ennek ellenére - bár a legnagyobb kánikula volt - nagyon sok vendég volt. Először felmértem a süteménykínálatot, melyből széles a kínálat. Vannak hagyományos, de újdonságnak számító sütemények is, nehezen is tudtam választani, végül egy kókuszos süti mellett döntöttem, ami ízlett.
Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Étel/ital
Kiváló 2017. július 26.a párjával járt itt
4 napig nyaraltunk Szárszón, minden nap rengetegen voltak itt! Késő este is nyitva voltak még és akkor is telt házzal. Egyszer tértünk csak be párommal, akkor a sütemények mellett döntöttünk, így erről tudok csak véleményt írni. Nem volt hatalmas a választék, a sós süteményeket keveseltem, csak egyféle pogácsa volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Május elején jártunk a férjemmel Balatonszárszón. Még nagyon szezon előtt voltunk csak néhányan kirándultak arrafelé a jó idő miatt. Mi minden évben ilyenkor kelünk útra így megszoktuk, hogy szinte még minden zárva van. Azonban itt a part közelében nyitva volt ez a hangulatos kis cukrászda.
Léda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Külső képLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Külső képLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Külső képLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Külső képLéda Cukrászda & Kávéház Balatonszárszó - Étel/ital