Véndiófa Étterem Balatonszárszó

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Véndiófa Étterem Balatonszárszó vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Koszos,fagyasztott zöldségek felhasználásával készült borzalmas ételek. Senkinek nem ajánlom.
Nem hiába ebéd időben 4 fő tartózkodott az étteremben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2019. október 28.családjával járt itt
Hírneves hely volt ez régen, fantasztikus volt a hangulata és igen divatos volt. Most a hangulata nagyon-nagyon fáradt. Ugyanaz a 40 éves dekoráció van, az azóta sajnos eléggé lepusztult cserépkályhákkal. Teljesen olyan, mint a Kádár-korszakban, itt megállt az idő. Mindenképpen megérdemelne egy nagy korszerűsítést.
Szörnyű 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Egy belefáradt pincér fogadott minket akin rövid ott tartózkodásunk alatt egy mosoly sem volt az arcán. Az étlap unalmas volt. 1,5 éves kislányunk miatt kértünk egy májgaluska levest. Helyette csontlevest kaptunk. És nem volt elég hogy nem az kaptuk amit kértünk, de zacskós levest hoztak. Szerintem felháborító hogy egy Vendéglőben képesek ilyet kiadni. Nem ajánlom senkinek ezt a helyet.
Szörnyű 2017. szeptember 7.családjával járt itt
Értékelhetetlen volt, ugyanis a rendelésünkhöz az összes kenyeret penészesen szolgálták fel, amitől elment az étvágyunk. Ezek után az ebédet már meg se mertük kóstolni. Miután szóltam a felszolgálónak, a szomszéd asztalnál ülők is megnézték a kenyeres kosarukat, azok a kenyerek is zöld penészfoltosak voltak.
2016. november 7.a párjával járt itt
Már sokszor megálltunk itt Horvátországból hazafelé jövet, mert megbízható a konyhája és kedves a személyzet. Kedvencemet Szárszócskának nevezik - azt a sonkával és sajttal töltött húst, melyet máshol Cordon bleu-nek hívnak. Így legalább nem írják el, mint nagyon sok helyen. Feleségem halat evett, ami szintén kifogástalan forró, ropogós és ízletes volt. Makulátlanul tiszták a mosdók.
2015. október 13.a párjával járt itt
Párommal ebédelni akartunk hazafelé jövet. Valahol nagyon jó vaűéleményt olvastam erről az étteremről. Kicsit fáradt hangulat fogadott, szeptemberi esőre hajló nap, félhomály, de érezni lehetett a "hely szellemét" - gyönyörű cserépkályhák, italpavilon a kertben. . . nyáron nagy élet élehet itt.