Csaba Vendéglő Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Csaba Vendéglő Balatonszemes vélemények

2022. szeptember 19.a párjával járt itt
Az étel finom volt, viszonylag gyorsan feltálalták.
A mennyiséggel nagyon meg voltunk elégedve. Bátran ajánlom mindenkinek próbálja ki!
Az árak a többi vendéglátóhelyhez viszonyítva megfeleltek, talán olyan középkategóriának nevezhetném.
Nem tudtuk elfogyasztani az összes ételt, elcsomagolták a maradékot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2022. augusztus 18.családjával járt itt
Gyanúsan kevesen voltunk, igaz , ebédidő vége felé mentünk. A kétféle frissensültben a hús teljesen azonos volt, száraz, íztelen sertésszelet, amit a cigánypecsenyén jókora félig sült szalonna, sok fokhagyma és pirospaprika borított. A másik az étlap szerint gombával pirított szelet volt. Na, ez aztán minden volt , csak pirított gomba nem!
2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nyaralásból hazafelé tartva, pihenőként álltunk meg Balatonszemesen, éppen ebéd idő felé. Végig sétálva a Kisfaludy úton, egy pillantást vetettünk e kis vendéglőre, majd bátortalanul érdeklődtünk arról, hogy kártyával fizethetünk-e,- és igen. Megtekintettük a kifüggesztett étlapot és tovább sétáltunk, hátha lesz valahol más választék, jó árban,-de nem volt.
2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Általában előre kiválasztjuk, s megtekintjük az adott éttermet weboldalát is, ahová betérni szeretnénk. Ezúttal random látogattuk meg e helyet, mert a gyerekek már nagyon éhesek voltak. Nagyon kedves fogadtatásban részesültünk, az étterem egy kicsit eldugott volt, de mégis valami mágikus hang azt súgta nekünk: "ezt ki kell próbálni".