Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 13 balatonszemesi szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1124 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki. A szálloda parkosított kertje, wellness részlege és gondosan szervezett programjai között kicsik és nagyok egyaránt könnyen megtalálhatják az ízlésüknek megfelelő szórakozást, kikapcsolódást.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes képei

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Nem tisztáztuk előre a szoba elhelyezkedését, a harmadik-tetőtér szinten volt a szoba, amely már nekünk magas volt. Ezen kívül minden nagyon megfelelt, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2020. július 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a visszajelzését! Továbbra is azon dolgozunk, hogy Önök jól érezzék magukat.
Wellness Hotel Szindbád Csapata (Wellness Hotel Szindbád )

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a férjemmel, általában mindennel elégedettek voltunk, a szoba megfelelő volt, a wellness nagyon szépen van kialakítva, a masszázzsal nagyon elégedettek voltunk, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias és készséges volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben lesz részünk. Köszönjük Önöknek a kiváló szervezést.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon tetszett , hogy volt lehetőség kerékpár kölcsönzésre. Átlagos, rendezett az épület. Csodaszép árnyas környezetben van a szálloda, mint azt a címe is mutatja.
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A karácsonyt töltöttük itt a családommal. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek, a vacsora is maximálisan jó volt, minden isteni finom volt, csak ámultunk. :) A 25-ei zenés esten is nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részlegben például a jakuzzi vize egy picikét lehetne melegebb, az úszómedence pedig sajnos nagyon hideg volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Mi a párommal voltunk ,remek helyet kaptunk ugyan abban az épületben volt a Wellness rész ahol mi laktunk így nem kellet az udvaron át menni csak a lépcsőn le kellet sétálni.A reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon választékos volt.
A ki szolgálás kiváló ,udvariasok és szolgálat készek .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
A wellnessz úszómedencéje kissé hideg ,de a többi kárpótólja a vendégeket. Az ágyak kényelmetlenek,berendezés retros. Étkezés kiváló,és a kiszolgálás is.Lehetne kicsit közelebb a parthoz.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a családommal.A kiszolgálás, a személyzet,a wellness és az ételek első osztályú . Egyedül a játszószobát hiányoltuk a gyerekeknek.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
A május elsejei hosszú hétvégét töltöttük itt, sajnos az idő még nem tette lehetővé a kinti medence használatát, a belső medence pedig nagyon hideg volt. Több észrevételem is van, pl. a wellness törülköző, ami gyakorlatilag egy szauna lepedő szerűség és tilos kivinni. Üres poharat sem lehet kapni, csak a szállodában vásárolt italok fogyaszthatók.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.04.
Piroska Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 8.745,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy palack bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.27-ig
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/ 3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, Wi-Fi internet használattal
Érvényes: 2020.08.27-ig
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 14.214 - 60.152,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.10-ig
Ibolya Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.556 - 47.427,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
2020.08.20. - 2020.08.22.

Szállodák Balatonszemes környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonszemesX