Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 13 balatonszemesi szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1124 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - vélemények, kritkikák

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Három napot töltöttünk a hotel Szindbádban és nagyon jól éreztük magunkat. A Wellness szolgáltatás minden igényt kielégített. A 10 hónapos kislányunk nagyon élvezte az első pancsizását a megfelelően megválasztott vízhőmérsékletű medencékben. A 14 éves nagyfiunk pedig nagyon értékelte a sokrétű szolgáltatást. Az étterem igényes az elszeparált boxok ideálisak a családok számára.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 12.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el ebben a Hotelben, a személyzet kedves volt segítőkész, a szoba kényelmes és tiszta az ételek finomak, bőségesek, a wellness részleg is kitűnő volt :)
A masszázs felüdített a masszőr kedves volt :)
Mindennel meg voltunk elégedve!
Ár-érték arányt tekintve jó döntés volt.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ezen a helyen, kisebb baráti társasággal 3/2 ágyas szobában. A személyzet nagyon udvarias, kedves és segítőkész volt. A wellness részleg nagyon jó. Az úszómedence vize szerintem hideg és ezért kevesen is használták. A masszázst a masszőrnek [moderálva - a szerk. ] külön köszönjük és mindenkinek ajánljuk.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Megérkezésünkkor a recepción kedvesen fogadtak minket, és útba igazítottak a szobánk felé. Elmagyarázták, hogy mi hol található. A szobánkat elfoglaltuk, megfelelően kényelmes volt. A 137-es szoba tetőtéri, tetőablakos. Én kiláttam rajta a párom nem. A szoba tiszta és kényelmes volt. A TV igazán jó, hogy nagy képernyős. A fürdőszoba tiszta, és mindég volt meleg víz.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Nagyon kellemes időt töltöttünk el,minden kiváló volt. Egy észrevétel, hogy mivel kisgyerekekkel voltunk,jó lett volna ha van jatszoszoba is,nem csak a nagyobb gyerekek,illetve felnőttek számára szórakozás. Ezt leszamitva mindennel meg voltunk elégedve! Külön dicséret a személyzetnek a kedves mosolygós fogadtatasert ott létünk alatt.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Utolsó percben sikerült szállást foglalni, az év utolsó napjaira. Ár-érték arányt tekintve jó döntésnek bizonyult, a személyzet nagyon kedves volt, 4 ágyas szoba helyett egy lakosztályt kaptunk ugyanabban az árban, amit utólag is köszönünk! A wellness részleg nagyon rendben van, mindent tud, amit tudnia kell, és ha nincsenek túl sokan, kis-és nagy gyerek, felnőtt egyaránt mindent megtalál itt!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Kedves emberek, egy kedves helyen, Szemesen. Minden jó volt, nagyon jól éreztük magunkat, s ehhez nagyban hozzájárult a személyzet hozzáállása. Biztosan van szebb és jobb hely valahol, de ez nekünk nagyon bejött. Csak egy dolgot sajnálok, hamar eltelt a két éjszaka.
Köszönünk mindent!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Teljesen elégedett vagyok a hotel szolgáltatásaival. Ezért az árért pontosan ilyenre számítottam. Az étel kitűnő, nagy a választék, a wellness részleg is teljesen korrekt. Nyáron is szívesen megnézném.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Mindennel meg vagyunk elégedve, egy dolgot kivéve. A szobánkat és a wellness épületet összekötő folyosó rendkívül hideg, ami ebben az időben, vizes fürdőruhával roppant kényelmetlen.
A wellness rész nagyon jó, impozáns.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Szoba hiányossága,nincs árnyékoló a tetőtéri ablakon ami nyári napsütésben igencsak zavaró.Nem voltunk megelégedve a welnessel sem, mivel az élménymedence nem müködött.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.04.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 60.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, relax és napozó kert használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2021.07.11.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, aromafürdővel, privát wellnessezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Aurora Vendégház
4 nap/3 éjszaka 12.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.20. - 2020.08.22.

Szállodák Balatonszemes környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonszemesX