Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Senior ajánlat (min. 2 éj)
Senior ajánlat
75.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.06.21-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban (min. 2 éj)
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger (min. 2 éj)
Nyári sláger
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Kedves Idelátogató Honfitársak! Én párommal látogattam el ide 2014. szeptemberében. Hosszasan nézegetve a kuponos oldalakat, ezen szállodára esett a választásunk. Nagy reményekkel indultunk neki az útnak, az idő nem volt a legcsodálatosabb, de majd a szállodában feltöltődünk, kipihenjük az évet.
Átlagos 2015. február 24.gyerekekkel járt itt
2 nap / 3 éjszakás wellnessre érkeztünk két 6 éven aluli gyermekkel 2015 februárjában. A kommentek elolvasása kicsit féltünk és bizony, ha a srácok nem élvezték volna az amúgy valóban túl hideg vizet, lehet már az első nap összepakolunk. Az úszómedence vize nagyon hideg, néhány hossz leúszására szauna után alkalmas, de időzni benne lehetetlen.
2015. február 6.a párjával járt itt
2014. április közepén jártunk a hotelben párommal. Kevés dolog tetszett. A szoba eléggé lehangolt volt, egy aprócska ablakkal. A wellnes részlegben az úszómedence vize, rettenetesen hideg volt, meg sem közelítette azt a hőfokot, amit kiírtak. :(
Ami viszont pozitívum, az a személyzet kedvessége, odafigyelése! ! !
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2014. március 7.a párjával járt itt
Először is egy jó tanács:ha valaki foglalásnál a 133-as szobát kapja,próbálja elcserélni ha nem megy el se menjen! Egy apró 3szög ablak az össz szellőztetési lehetőség,tehát 0a légmozgás a szobában. . Az ágyak kényelmetlenek,instabilak(megfordultam az ágyon és arrább csúszott az én illetve a partnerem ágya is,ha nem figyel az ember könnyen be is tud szorulni a két ágy közé.
Gyenge 2014. február 3.a párjával járt itt
Első (utolsó) alkalommal töltöttünk 2 éjszakát a szállodában. Sajnálatos módon a pozitív szempontok vesztésre állnak a negatív élményekkel szemben. Megérkezéskor kedves recepciós hölgy köszöntött minket. Rögtön informálódni szerettünk volna a bowling pálya foglalásról, mire a recepciós hölgy azt válaszolta nincs előfoglalás, ahogy jönnek a vendégek úgy lehet játszani és esetleg várni kell.
Szörnyű 2013. július 3.a párjával járt itt
Ami tetszett: a személyzet kedves, a be és kijelentkezés gördülékenyen megy, segítőkészek, van wifi az étterem részen, folyékony szappan a zuhanyzóban és a mosdónál

Ami nem tetszett: a szálloda színvonala nem felel meg a 3 csillagos kategóriának, fekvése sem indokolja a magas szobaárakat
1 éjszakára nagyon drága!
2018. március 15.barátokkal járt itt
Minden szállodai dolgozó természetes kedvességgel mosolygott ránk (de úgy érzékeltük, hogy mindenkire). Ha kértünk, vagy kérdeztünk, készségesen segítettek. Azon nem könnyen tud változtatni a szálloda, hogy a szobákhoz és a wellnesshez vezető lépcsőket nagyon magasra építették.
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
Nekem a Balaton a legnagyobb király! Kuponos vendégként érkeztünk a Szindbádba, de ezt nem érzékeltették velünk - ez új :)
A Balaton nekem mindig csodás, Siófokról származom. Jobban szeretem a kevésbé zajos időszakot, amikor már a természetet élvezhetem, nem a tömeget.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Már sokszor jártunk a Balaton környékén, de eldöntöttük,hogy bármikor megyünk, akkor hotelt fogunk választani. Ugyanis nem lehet kiszámítani, jó időnk lesz, vagy esetleg ki se lehet mozdulni a szobából. Ez a szálloda tökéletes volt minden szempontból. Kedves személyzet, finom bőséges ételek, tiszta szobák.
2015. június 23.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen található, udvarán árnyas fák alatt lehet hűsölni. Sajnos az udvari medencét még nem lehetett használni, pedig a hőség miatt jólesett volna. Ezt azért kárpótolta a beltéri wellness részleg, ahol szauna, sókamra, jakuzzi, és egy nagy úszómedence hűs vizében lehetett lubickolni. A szobához kb.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Külső képWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - WellnessWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - SzobákWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - WellnessWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Vendéglátás
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár