Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Senior ajánlat (min. 2 éj)
Senior ajánlat
75.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.06.21-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban (min. 2 éj)
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger (min. 2 éj)
Nyári sláger
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 26.barátokkal járt itt
A hely kívülről szép. Az apartman otvar lepukkant. A franciaágy 132cm széles volt két felnőttnek kicsi így a férjem földön aludt. A klímáért pénzt kértek napi 4100 Ft/nap A szoba a második napon csatorna szagú volt. Napi takarítás nincs. A belső medence nagyon klónozott volt és undorító. Senkinek nem ajánlom
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - SzobákWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - FürdőszobaWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - BelsőWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - FürdőszobaWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - FürdőszobaWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - EgyébWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Fürdőszoba
Szörnyű 2022. december 28.a párjával járt itt
A főépületben a második emeletre vezető fa csigalépcső minden alkalommal szörnyű élményt jelentett. Csak mindkét kezemmel kitámaszkodva tudtam közlekedni a kapaszkodó nélküli csigalépcsőn. Az élményt tovább fokozta, hogy az egyik oldalfal üveg volt. A bőröndjeink felvitelére és lehozására úgy vélem a szállónak nem volt embere, mert a segítségkérést hárították. A lépcső miatt azt az emeletet idős embereknek nem javasolom kiadni!

Köszönjük a véleményét.
2023. január 7., Wellness Hotel Szindbád Csapata, Wellness Hotel Szindbád
Szörnyű 2021. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nem gondolom, hogy sokat változott. Sajnos későn olvastam el a véleményeket. Első meglepetés, hogy a megbeszélt szoba helyett a melléképület pincéjében egy apartmant kaptunk. A szobák pici ablakai egy sötét garázs padlószintjénél voltak, pinceszag. . . A WC egész éjjel szivárgott, az ágy olyan hangosan nyikorgott, hogy felébredtem rá.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelését!
Igyekszünk mindenhova odaérni, jelen lenni - de mint az Önök véleménye is mutatja - ez nem mindig sikerül. Ezen javítanunk kell!
2021. december 6., Wellness Hotel Szindbád Csapata, Wellness Hotel Szindbád
Szörnyű 2013. július 3.a párjával járt itt
Ami tetszett: a személyzet kedves, a be és kijelentkezés gördülékenyen megy, segítőkészek, van wifi az étterem részen, folyékony szappan a zuhanyzóban és a mosdónál

Ami nem tetszett: a szálloda színvonala nem felel meg a 3 csillagos kategóriának, fekvése sem indokolja a magas szobaárakat
1 éjszakára nagyon drága!
Gyenge 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
A szoba jó volt. Kaja, semmi kivetnivalót nem tapasztaltam. Mindig finom volt. A pincérek kedvesek, személyzet, recepción is! A wellness részleg egyáltalán nem tetszett. Hideg volt a víz a jakuzziban. Ja meg a szobában lévő mini hűtő tartalmát is előre ki kellett fizetni. . . * 1 db. 0. 5 l szénsavas és 1 db mentes ásvány víz, 1db müzli szelet, 1 db 60gr chips=1850ft. * Vicces. Akkor, +energia hozzájárulás 7620ft. Kicsit túlzás! ! ! !
Kedves Vendég!

Sajnálattal olvassuk elégedetlenségét. A jakuzzi vízhőmérsékletét azóta korrigáltuk, elnézést kérünk a kellemetlenségekért.Reméljük a következő nálunk töltött nyaralásuk jobban elnyeri majd tetszésüket.
Gyenge 2022. szeptember 2.a párjával járt itt
Esős időben érkeztünk, egy lift nélküli 3. szintre / 64 lépcső/ kellett a bőröndöket felcipelni egy tetőtéri szobába ahol 27 C fok volt , egy ventillátor volt a klíma. A wellnessben javítás folyt, nem lehetett használni, adtak ugyan helyette " koktélkupont" amit vacsoraidő közben nem lehetett felhasználni, csak utána.
Kedves Vendég!

Sajnálattal olvassuk elégedetlenségüket. Minden épületünk csak két emeletből áll, érdemes előre jelezni foglaláskor hogy ha földszinti vagy maximum első emeleti szobát szeretnének. Vannak klimatizált lakóegységeink is. Ilyenek az apartmanjaink, lakosztályaink illetve kis lakosztályaink is.
Gyenge 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
Az augusztus elején történő változások mindenkit érintenek, ezt megértjük. Wellness szállodaként hirdetnek, de a szauna különdíjas, szólni kell, hogy kapcsolják be! Egy szauna jó másfél óráig fűt fel, a 2000 Ft-os díjat a szobaszámhoz írják, bár meg sem kérdezik, mondván tudják ki vagyok.
Kedves Vendég!

Köszönjük véleményét és értékelését. A negatívumokat tudomásul vettük és mihamarabb orvosoljuk azokat a dolgokat amiknek a változtatására van lehetőség. A jelenlegi világhelyzet miatt sajnos nekünk is kellett változásokat bevezetnünk. Próbáltunk mindenki számára kedvező megoldásokkal szolgálni.
Gyenge 2022. május 24.barátokkal járt itt
Étel: nem eléggé átsült hús és sütemények, íztelen desszert, kockára vágott sütőmargarin és parizer a reggeli svédasztalon
Este 6-kor nem adtak italt külön, mondván: kérjünk a vacsoránál
Ezenkívül a személyzet kedves volt
A wellness részleg kicsi ennyi szobához és karbantartást igényel néhol (főleg a hiányzó kapcsoló volt furcsa, ahol a kedves hölgy a telefonjával világítva egy csavarhúzóval próbálta lekapcsolni valamelyik rendszert)
Gyenge 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A főépületben kaptuk meg a 2-es számú családi szobának nevezett, inkább kollégiumi szobára emlékeztető szobát. A rettenetesen retró, sárga üveges beltéri ajtóval rendelkező szoba egyetlen luxuscikke a nagyképernyős tv, ami elég abszurd képet adott ebban az elavult környezetben. Fürdőköpeny nincs, hajszárító nincs.
Gyenge 2017. február 20.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a férjemmel 2017 Feb. De sajnos a wellness részlegböl a 3/4része nem müködött,a tojás sütésért külön kellet fizetni amin kicsit kiakadtam,mivel fél panziós szállásunk volt. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. A tisztasságal is van még mit bepótolni és nincs függöny az ablakokon. Én még egyszer biztosan nem mennék.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár