Ugor: Magyar tenger partján magyar halat - Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd

Magyar tenger partján magyar halat

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az idei nyár egyik kirobbanóan jó gasztroélménye volt Kánya Zoli Halsütőjében a fogas. A tudatlan és igénytelen magyar szerte a tó partján hekket kér a sütödékben, és "balatoni ebéd"-nek nevezi az argentin halat. Brrr. Itt viszont, az autentikus helyen keszeget és pontyot eszel, fogast és pisztrángot is ha akarsz, de harcsa is van. És egyáltalán nem mindegy, hogy hogyan készítik el. itt nagymester áll a konyhában, az biztos! A Tikkadt szöcske meg kiváló ital, ha vezetsz és nem ihatod az egyébként kitűnő söröket.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

8252 Balatonszepezd
Csuki tér 2.

2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából. A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle. Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen...