Moson: Csodálatos halebéd a családdal. - Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd

Csodálatos halebéd a családdal.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából.
A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle.
Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen forrón .
A kiszolgalás kedves figyelmes.
Az ebéd pedig kíválló.
Aki szereti a finom halételeket mindenképp próbálja ki.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Moson felhasználót?    Igen

8252 Balatonszepezd
Csuki tér 2.

Vélemények Moson felhasználótól

2020. november 24.
Októberben egy hétfői ebédhez választottam a helyet.Sokszor láttam hogy a parkolója tele van úgy gondoltam jólehet. Nem is csalódtunk. Délre foglaltunk asztalt amit jól tettünk mert 1órára megtelt a fedett kerthelység. Az étlap magyaros ételeket kínál az adagok is jók.10-en voltunk mindenki...

2020. október 25.
A kórházi ebédnél nagyobb a rántott hús. De a cékla még ahhoz sem volt elég. 3900 Ft ezért a diétáért több mint sok. Nyitáskor érkeztünk de a 6db ételhez csak kettőhöz tudtak a kiírásnak megfelelő köretet adni . Éhesen csalódottan távoztunk.

2019. szeptember 29.
Szeptember végén egy péntek este ugrottam csak be egy gyors vacsorára.A hely frissen felújítva,de nekem nagyon hodály.A berendezés szocreál hangulata,az oriás üveg felületek,mintha egy üzemi étkezdében lennénk. Halászlét rendeltem. Annak ellenére hogy csak két-három asztalnál ültek,az ételre...