Moson étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Moson értékeléseit!

Olvasd el Moson étterem értékeléseit!

Ebéd a barátokkal -

Vígmolnár Csárda Csopak

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 24.
Októberben egy hétfői ebédhez választottam a helyet. Sokszor láttam hogy a parkolója tele van úgy gondoltam jólehet. Nem is csalódtunk. Délre foglaltunk asztalt amit jól tettünk mert 1órára megtelt a fedett kerthelység. Az étlap magyaros ételeket kínál az adagok is jók. 10-en voltunk mindenki ebédjét szinte egyszerre hozták.
2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
A kórházi ebédnél nagyobb a rántott hús.
De a cékla még ahhoz sem volt elég.
3900 Ft ezért a diétáért több mint sok.
Nyitáskor érkeztünk de a 6db ételhez csak kettőhöz tudtak a kiírásnak megfelelő köretet adni .
Éhesen csalódottan távoztunk.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából. A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle. Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen forrón . A kiszolgalás kedves figyelmes. Az ebéd pedig kíválló.
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Szeptember végén egy péntek este ugrottam csak be egy gyors vacsorára. A hely frissen felújítva,de nekem nagyon hodály. A berendezés szocreál hangulata,az oriás üveg felületek,mintha egy üzemi étkezdében lennénk. Halászlét rendeltem. Annak ellenére hogy csak két-három asztalnál ültek,az ételre legalább negyedórát kellett várni.