Club Aliga Balatonvilágos
8171 Balatonvilágos, Aligai u. 1.

Club Aliga Balatonvilágos a térképen

Club Aliga Balatonvilágos értékelése:

2. helyezett a 16 balatonvilágosi szállás közül
138. helyezett Balatonon - 1137 szállás közül

Club Aliga Balatonvilágos bemutatkozása

A Club Aliga kellemes zöld környezetben, gyönyörű ősfás parkban helyezkedik el, Budapesttől egy órás útra autóval. A különböző kategóriájú szálláshelyek több épületben találhatóak, a komplexumot két kilométeres strand és vendéglátó helyiségek egészítik ki, ideális helyet biztosítva pihenésre vágyó családoknak és bulizni vagy sportolni kívánó fiataloknak egyaránt.

Club Aliga Balatonvilágos képei

Club Aliga Balatonvilágos vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
[Moderálva - a szerk. ] Elképesztő. Aki teheti ne jöjjön ide a szállóba semmiképpen! ! ! A gyerekek szó szerint sírnak hogy menjünk haza! A szag ami a szobában van az elviselhetetlen, dohos, ami ezekből a 30 éves koszos bútorokból áramlik, hajnali 1 óra van és nem tudom rávenni magam az alvásra, elindulnék haza amit reggel megteszünk.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Finom, bőséges reggelit kaptunk. Felejthetetlen élmény volt így, a régi retro korszak árnyékában. Bízunk benne, hogy jövőre is hasonló élményekben lesz részünk. Köszi

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Az épület, az utak, több évtizedes rossz gazdára vallanak. Rozsdás menekülőlépcső, elöregedett nyílászárók, a mérsékelt felújítás új szőnyegpadlózásra, tapétázásra és az erkély belső festésére terjedt ki. Az utak burkolata szinte veszélyes a kiálló burkolólapok miatt. Az erkély homlokfalán megfeketedett a betonelem, a kétszemélyes szobához az erkélyen csak egy műanyagszék volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A Club Aliga parkja fantasztikus! Gyönyörű növények, pazar környezet. A hotel épülete a szobák erősen szoc.real maradványok, s nagyon elhasználtak. A strand kitűnő, tiszta, hatalmas. A reggeli igen színvonalas, változatos. Nagyon jól éreztük magunkat. Reméljük nem fogják a jót tönkretenni, csak a lepusztult részeket fogják felújítani.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
A szállás és a szolgáltatások megfeleltek az várható szintnek. Számomra retró bája volt a helynek, a természeti környezet lenyűgöző, a személyzet figyelmes, kedves. A konyhájuk jóízű, az ételek frissek. Jól éreztük magunkat! Köszönjük!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt már töltöttünk pár kellemes napot a Club Aligában,így gondoltam meglepem a férjemet egy szülinapi hétvégével. Sajnos a retró jelző itt arra vonatkozik,hogy a helyet az üzemeltető teljesen hagyta lepusztulni. Mivel én láttam ,hogyan nézett ki virágkorában a 80-as,90-es években,amit itt láttam az a teljes pusztulás és igénytelenség.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29.
Most jártunk először Balatonaligán, a Club Aligáról sem nagyon hallottunk eddig.
Gyönyörű ősfás környezet, tiszta strand, alig pár méterre a szállástól.
A szoba tiszta, kényelmes új fekvőhely, frissen felújított fürdőszobával.
A reggeli ellátás kifogástalan. Bő választék.
Nagyon meg voltunk elégedve, bármikor szívesen visszamennénk!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü ösfás környezett es part ami nagyon tetszett. kiváloan alkalmas pihenesre csaladiknak kisgyerekel mind fiataloknak. a szolgáltattások szuperek a szemelyzet kedves és segitökesz. mi 3 napot töltöttünk a 11 villaban ahol voltak hianyossagok a butorok ös regiek a tereszon a korlat leszakadva. ezeken lehetne valtoztatni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 gyerekkel indultunk az ország másik végéből, Észak-Keletről. Először is érkezésünkkor elgondolkoztunk, hogy hoznunk kellett volna-e a fűkaszánkat, domestost és rovarírtót. Beléptünk volna a "villába", ha nem 5 kutya várt volna a bejáratba és 2 ebből a dolgát végezte. Itt elgondolkoztunk a vérnyomásmérő felkeresésében.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Már harmadszor vittem el az unokákat ide. Ami nem a szálláshely, ill. a szobák kiválóságának köszönhető, hanem a környezet, a park, a Balaton közelsége, a gyermek programok miatt van. Sajnos a szállás, a szobák színvonala nagyon lepukkant, illetve igénytelen. Ezt leszámítva viszont minden más adott ahhoz, hogy a gyerekek élvezzék a nyaralást.

Világos Hotel
Balatonvilágos
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.05.21. - 2021.09.19.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2021.06.23. - 2021.08.24.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 29.051 - 42.256,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Astoria Hotel és Étterem
Érvényes: 2022.03.01-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 37.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Klára Apartmanház
Tihany
Érvényes: 2022.03.01-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.23.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.750 - 18.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.425 - 27.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.01. - 2021.10.31.

Szállodák Balatonvilágos környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

BalatonvilágosX