Club Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos bemutatkozása

A Club Aliga kellemes zöld környezetben, gyönyörű ősfás parkban helyezkedik el, Budapesttől egy órás útra autóval. A különböző kategóriájú szálláshelyek több épületben találhatóak, a komplexumot két kilométeres strand és vendéglátó helyiségek egészítik ki, ideális helyet biztosítva pihenésre vágyó családoknak és bulizni vagy sportolni kívánó fiataloknak egyaránt.

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Club Aliga Balatonvilágos vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. július 6.a párjával járt itt
Nagyon szép parkban elhelyezkedő retró szálló. Kár, hogy csak minimálisat fordítottak eddig a felújításra, mert ilyen csodás adottságok igen kevés helyen vannak. Kényelmetlen ágyak kispárna nélkül és borzasztóan nehéz, legalább 40 éves paplanokkal. A pihentető alvás kizárva. Olyan mini hűtő, amiben alig fér valami.
Átlagos 2017. július 1.a párjával járt itt
Retro hotel révén (3 csillagosként van hirdetve) gondoltuk, hogy túl sokat nem várhatunk. Nagyon gyönyörű helyen van, egy hatalmas ősfás parkban, ami szépen gondozott és ez nagy előny. . . és 50 méterre a Balaton. A hotel részlegesen felújított, de a tervező a használhatóságot figyelmen kívül hagyta, olcsó, igénytelen kellékek rontják a színvonalat.
Club Aliga Balatonvilágos - KörnyékClub Aliga Balatonvilágos - KörnyékClub Aliga Balatonvilágos - Környék
2017. június 6.a párjával járt itt
Nagyon szép, ősfás parkban található.A szállás tiszta, a recepción kedves a személyzet. A szoba hőmérséklete tökéletes, mintha klimatizált lett volna.Ajánlom másnak is.
Átlagos 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Bízom benne, hogy a jelenleg romló állapotot mutató kiváló adottságú Club Aliga feltámad és kivirágzik. Kívánom az üzemeltetőknek, hogy ehhez legyen elég sok türelmes vendégük és anyagi hátterük, valamint tenni-akarásuk.
Gyenge 2016. augusztus 27. járt itt
A szoba 40 éve nem volt felújítva. Az ágy kényelmetlen kifeküdt, a paplan nehéz mint a sár (40 éves), fürdő is mint egy rossz lakótelepen. Szóval az egész lepattant. Tisztasággal nem volt gond, inkább csak minden kopott. A reggeli bőséges, de a hely ott is retró. A személyzet kedves rugalmas, jobb helyen is megállnák a helyüket :)
Az elhelyezkedés több int szuper.
2016. július 31.a párjával járt itt
A Strand és a víz kiváló. Hatalmas park, sétálásra kiváló. Sok a sportolási lehetőség. A gyermekek foglalkoztatása animátorokkal, programokkal kiváló. Sajnos az épületek állagáról és a part menti járólapos utakról ez már nem mondható el. A szálloda tisztasága megfelelő, a szobáké is, de felújítás már igen csak ráférne!
Átlagos 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
3 gyerekkel utaztunk, miután ismertük a helyet, mert a közelben már pihentünk, úgy gondoltuk nem olyan rossz hely. A már ismert vélemények alapján sejtettük, hogy nem vár minket kánaán, rettentő nagy elvárásaink sem voltak ( mint ahogy találkoztunk olyanokkal, akiknek viszont igen), csak egy pár napot szerettünk volna pihenni, és elsősorban a Balaton közelsége volt fontos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Nos, az értékelések alapján sok jóra nem számítottam, de kellemesen csalódtam. Azt ajánlom, hogy aki ide megy, az készüljön föl ezekre. A szállás az valóban nagyon lelakott és igénytelen. Mi egy két légterű szobában voltunk. Kb. ennyi volt az előnye, ez viszont nagyon családbarát, hogy a család együtt lehet.
Átlagos 2015. október 25.a párjával járt itt
A szállás nem retro hanem igénytelen, elhasznált, kopott. Rozsdás, kicsi hűtő, katasztrofális erkély a bútoraival együtt. Egércsapda a fürdőszobában, kinyithatatlan ill. becsukhatatlan ablakok, ajtók. (legalábbis a földszinten)
Viszont kilépve az épületből minden fantasztikus. A strand (bár lehetne több ülőalkalmatosság), a partszakasz az étkezés ill.
Átlagos 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a ClubAliga 3. számú hotelében, amit három szempont alapján választottunk: 1. saját strandja van, 2. két kisgyerekkel két légteres családi szobát szerettünk volna, 3. megfizethető áron. Azzal kezdettől tisztában voltunk, hogy túl nagy komfortra nem számíthatunk, mégis elszomorító volt látni, mennyire nincsenek kiaknázva a helyben rejlő lehetőségek.